Connect with us

VALORANT

Surreal Esports VALORANT takımından 4 kişinin Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı

Surreal Esports VALORANT takımından 4 kişinin Covid-19 PCR testleri pozitif çıktı!

surreal esports valorant

Son zamanlarda VALORANT takımı ile popülerleşen Surreal Esports, VALORANT takımından 1 tanesi koç olmak üzere toplam 4 kişinin Covid-19 PCR testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Surreal Esports, VALORANT Champions Tour 2022 Türkiye turnuvalarında da mücadele etmiş başarılı takım, özellikle Birlik Ligi’nde başarılı bir performans göstermiş ve 14 Şubat 2022’de başlayacak ligde yer alan 8 ana takımdan birisi olmayı başarmıştı.

https://twitter.com/e_surreal/status/1491435607696211972

Surreal Esports VALORANT takımından 4 kişi Koronavirüs’e yakalandı!

Surreal Esports, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden ”Kamuoyuna Duyuru” başlığı altında bir duyuru paylaştı. Duyuruda Covid-19 PCR testleri pozitif çıkan üyelerin ismi de verildi. Açıklamada şu sözler söylendi:

”Takımımızın Valorant kadrosuna yapılan Covid-19 PCR testleri sonucunda 3’ü oyuncumuz 1’i koçumuz olmak üzere 4 kişinin testi pozitif çıkmıştır. Ekibimizin tedavisinde direkt başlanmış olup karantina süreci boyunca Birlik Ligi’ne katılımımız hakkında herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını belirtmek isteriz. Bu süreçte oyuncularımız Jeyj7y, Masic ve Alfajer ile koçumuz Afr0nfire’a canıgönülden geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Açıklamada da belirtildiği gibi bu durum Surreal Esports VALORANT takımının VRL Türkiye: Birlik Ligi sürecini etkilemeyecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT