Connect with us

Espor

Papara SuperMassive Fransa’ya merhaba dedi

Papara SuperMassive yeni adımı ile Fransız espor topluluğunu hedefliyor.

Papara SuperMassive Fransa'ya merhaba dedi

League of Legends Şampiyonluk Ligi takımlardan Papara SuperMassive, ilgi çeken bir adım ile gündemimize geliyor. Son duyurulara göre takım, Fransız içerik üretici Enamy “Otaah” Ouensou’yu bünyesine kattı.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 6 Mart Çarşamba gününün öğle saatlerinde yapılan paylaşımda, birçok Fransız espor taraftarının Papara SuperMassive maçlarını takip ettiğinin farkında oldukları belirtilirken, Fransız topluluğu ile bağları kuvvetlendirmek amacıyla atılan yeni adım açıklandı.

Açıklamada belirtilene göre Fransız içerik üretici ve sunucu Enamy “Otaah” Ouensou, co-caster rolüyle SUPerstar olarak Papara SuperMassive bünyesine dahil oldu. Fransız topluluğu bu adım ile birlikte takımın maçlarını Otaah’ın Twitch kanalından izleyebilecek.

Bora Koçyiğit: “Papara SuperMassive olarak ezber bozmaya çalışıyoruz!”

Transferin ardından takımın ilgi çeken bu adımı hakkında detaylı açıklama Papara SuperMassive CEO’su Bora Koçyiğit tarafından geldi. Kişisel X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Koçyiğit, bu projeyi amaçlamalarındaki nedenlerden bahsetti.

İlk amaçlarının Papara SuperMassive markasını EU bölgesinde daha bilinir ve sevilir hale getirmek olduğunu dile getiren Koçyiğit, şöyle devam etti:

“2. TCL’in EU bilinirliğini arttırmak 3. Türk esporcuların EU bölgesinde daha tanınır hale gelmesi ve o bölgede daha kolay takım bulmalarının yolunu açabilmek 4. Deneyimli EU esporcularının ligimizi tanıması ve burada oynamaya sıcak bakmalarını sağlanması. Umarım faydalı olur. Daha önce belirttiğim gibi, Papara SuperMassive olarak ezber bozmaya çalışıyoruz!”

Haberin duyurulmasının ardından ise Enamy “Otaah” Ouensou, kişisel X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı:

“TCL, League of Legends’ta her zaman son derece rekabetçi bir bölge olmuştur ve tüm bunları size aktarabilmek bana büyük mutluluk veriyor!”

Sizler bu adım hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor