Connect with us

Espor

Papara SuperMassive League of Legends koç ekibinde değişiklik

Papara SuperMassive League of Legends koç ekibindeki değişiklikler duyuruldu.

Papara SuperMassive League of Legends koç ekibinde değişiklik

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi 6. Hafta maçlarının başlaması öncesinde yapılan duyurular ile birlikte ligin popüler takımlarından Papara SuperMassive, haftaya yeni League of Legends koç kadrosu ile giriş yaptı.

29 Şubat Perşembe günü takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, kadroya 2023’ün kasım ayında dahil olan koç Emre “Arkhe” Akpınarlı ile karşılıklı anlaşma sonucu yolların ayrıldığı açıklandı.

Ayrılık sonrası takımın CEO’su Bora Koçyiğit ise aldıkları karar hakkında şu ifadeleri dile getirdi: “Emre bu sene LOL kadromuzun mimarı. Yaptığı detaylı çalışma ile takımın kuruluşu sırasında çok önemli iş yaptı. İlerleyen süreçteki önceliklerimizin ve ihtiyaçlarımızın farklı olması nedeni ile bu ayrılık üzerinde anlaşmaya vardık. Yolun açık olsun, başarılar dilerim Emre.”

Papara SuperMassive League of Legends koç ekibinin yeni isimleri de belli oldu

Takımın koçu Emre “Arkhe” Akpınarlı ile yolların ayrılmasının ardından Papara SuperMassive League of Legends koç ekibinin yeni isimleri de Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi 6. Hafta karşılaşmaları öncesi belli oldu.

Yapılan açıklamalara göre teknik ekibe Jakub “bezum” Iwanicki ana koç olarak, Vsevolod “click4x” Tikhomirov ise stratejik koç olarak dahil oldu. Jakub “bezum” Iwanicki, transferinin ardından yaptığı açıklamada “Merhabalar, bu takımda olduğum ve Türkiye ligine katıldığım için çok mutluyum.” dedi.

Sizler yapılan son transferler hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor