Connect with us

Espor

Prodigy Agency Türkiye operasyonunu Tunç Demirçelik ile güçlendirdiğini duyurdu

Son açıklamalara göre Tunç Demirçelik, şirkete Türkiye Koordinatörü olarak katıldı.

Prodigy Agency Türkiye operasyonunu Tunç Demirçelik ile güçlendirdiğini duyurdu

Espor dünyasının tanınmış organizasyonlarından biri olan Prodigy Agency, yapmış olduğu son basın açıklaması ile birlikte Türkiye’deki operasyonunu daha da güçlendirmek içni attığı yeni adım hakkındaki detayları paylaştı. açıklamada belirtilene göre Tunç Demirçelik, şirkete Türkiye Koordinatörü olarak katıldı.

Özgür “woxic” Eker, Mehmet Yağız “cNed” İpek, Adil “ScreaM” Benrlitom, Tyson “TenZ” Ngo ve daha birçok oyuncuyu bünyesinde barındıran şirket tarafından yapılan açıklamada belirtilene göre Türkiye’de 20’den fazla oyuncu temsil ediliyor.

Yerel ekibini güçlendirmeye devam etmek istediği belirtilen şirket, açıklamasında ana hedefleri arasında bölgedeki genç ve gelecek vadeden yeteneklere tam destek sağlamaya odaklanmak ve Türkiye ile Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya gibi ana bölgeler arasında güçlü bağlantılar oluşturmak gibi başlıkların da yer aldığı kaydedildi.

Prodigy Agency CEO’su Coupez: “Türkiye, inanılmaz bir potansiyele sahip”

Şirketin Kurucusu ve CEO’su Jérôme Coupez konu ile alakalı yaptığı açıklamada Tunç Demirçelik’in girişimlerini ve bölgeye desteğini genişletmede mükemmel bir seçim olduğunu dile getirirken, gelecek planlarından şöyle bahsetti:

“Türkiye inanılmaz bir potansiyele sahip dünyanın en iyi espor yetenek havuzlarından biri ve ana hedefimiz, oyuncuları her açıdan desteklemek ve onlara büyük espor bölgeleri ve takımlarında uluslararası fırsatlar bulmaları için gereken her şeyi vermek. Aynı zamanda Türkiye’deki espor kitlesinin elektronik sporlar için daha sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı olmak istiyoruz.”

Artık Prodigy Agency bünyesinde Türkiye Koordinatörü olarak görev alacak Tunç Demirçelik ise yaptığı açıklamada Türkiye bölgesinin kullanılmayan potansiyeline dikkat çekerken, “Prodigy ve Jerome ile konuşmak bana oyuncuların gerçek potansiyellerini fark etmelerine yardımcı olmak için yapabileceğimiz çok şey olduğunu gösterdi. #PlayersFirst anlayışı ben farkında olmadan hep içimdeydi. TCL’de çalışırken, birlikte çalıştığım profesyonel oyuncuların hayatlarını her zaman kolaylaştırmaya çalıştım. Profesyonel bir oyuncunun hayatı çok zor. Kendi işlerine odaklanmak için en iyi desteğe ihtiyaçları var. Ben ve Prodigy burada devreye giriyoruz. Birlikte; Türk oyuncuların kendilerini geliştirmelerine, geliştirmelerine ve kendilerinin en iyi versiyonuna dönüştürmelerine yardımcı olacağız.” sözleri ile düşüncelerini aktardı.


İlginizi Çekebilir:

1907 Fenerbahçe Espor, Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesine dahil oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor