Connect with us

Güncel

PUBG 5. yıl dönümünü kutladı!

PUBG 5. yıl dönümüne özel bir teşekkür videosu ve bunun yanında bir sürpriz paylaştı!

PUBG 5. yıl

Bundan tam 5 yıl önce oyun dünyasını fazlasıyla sarsacak ve çok önemli bir oyuncu kitlesini etkisi altına alacak bir olay gerçekleşti. PlayerUnknown’s Battlegrounds çıkışı ile hem “battleground” oyun tipini oyun dünyasında fazlasıyla görmemizi sağladı hem de PUBG: Mobile ve Lite gibi sürümleri ile milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Bu kadar başarının ardından oyunun yapımcı ve geliştiricileri de PUBG’nin her yıl dönümünü coşkuyla kutluyor. Bu sene 5. yılını kutlayan PUBG için de geliştirici ekip sadık oyuncularına teşekkürlerini sundu.

Oyunun resmi YouTube hesabı üzerinden “5. yıl dönümü, 5 yıl için teşekkürler” isimli bir video paylaşılarak PUBG’de yer alan önemli değişimler oyunculara gösterildi. Bunun yanında geliştirici ekibin oyun hakkındaki yorumları ve geliştirme sürecindeki görüntüleri de videoda yer aldı. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG’nin oyunculara teşekkür için tek hareketi bu teşekkür videosu da olmadı. PUBG ayrıca “Thank you, 5urvivors” isimli bir Spotify albümünü de yıl dönümü hediyesi olarak paylaştı. 20 şarkılık bu albüme ulaşmak için ise aşağıdaki Spotify bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bunun yanında oyun içi etkinlikler ve ödüller de bu yıl dönümüne özel PUBG oyuncuları ile paylaşılıyor. Eğer siz de yıl dönümü etkinliklerinde yer almak ve ödülleri toplamak istiyorsanız PUBG hesaplarınıza girerek etkinliklere katılabilirsiniz. Playerbros ailesi olarak PUBG 5.yıl dönümünü kutluyoruz ve bu başarılı yolda ilerlemelerinin devamını diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel