Connect with us

Espor

Temsilcimiz Cem Bölükbaşı Formula 2’de bir kaza atlattı!

Temsilcimiz Cem Bölükbaşı Formula 2’de yaşadığı kaza sonrası iyi olduğunu duyurdu!

Cem Bölükbaşı Formula

Sanaldan gerçeğe projesi ile Cem Bölükbaşı Formula 1 espor arenasından GT3 Avrupa şampiyonası için gerçek pistlere, sonra da Formula 3 ve şimdi de Formula 2 pistlerine çıktı. Temsilcimiz, dün çıktığı Formula 2 test seansında korkutan bir kaza yaşadı. Aracı seans dışı kalsa da Cem araçtan sağ salim ayrılmayı başardı.

Ülkemiz espor alanında en başarılı isimlerden biri olan Cem Bölükbaşı özellikle yarış oyunu hayranlarını gururlandıran başarılara imza atmaya devam ediyor. 2017 ve 2018’de F1 espor arenasında başarılarının ardından 2019’da kendini gerçek pistlerde buldu. 2021’de Euroformula Open ve Formula 3 ile Formula pistlerine çıkan Bölükbaşı geçtiğimiz hafta ise Formula 2’de ilk yarışına çıkmıştı. Bu hafta 2. yarışına çıkmak için test seanslarına başlayan Cem bu seans sırasında bir kaza atlattı.

https://twitter.com/Formula2/status/1507324488756576256

Kazanın ardından aracından çıkan Cem herhangi bir sağlık problemi bulunmadığı konusunda da hayranlarına duyuru yaptı. Formula 2 resmi kanalları, yapılan tıbbi kontroller sonrasında Cem’in sarsıntı yaşadığını ve tedbir olarak geceyi hastanede geçirdiğini duyurdu. Bu olay sonrasında takım kararı ile Cem’in bu haftayı kapattığı da yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

Kendi hesapları üzerinden de konu hakkında paylaşımda bulunan Cem Bölükbaşı da iyi olduğunu, herhangi bir sorunu olmadığını ve Cidde’de yarışmayarak Barcelona test seanslarında yer almayı planladığını hayranlarına duyurdu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor