Connect with us

PUBG

PUBG Lite kaptanları göreve hazır

PUBG Lite’ta kaptan dönemi başladı!

pubg lite indir, pubg lite açılmıyor, pubg lite mobile, pubg lite, pubg lite sistem gereksinimleri, pubg lite hatalar

PUBG, PLAYERUNKNOWN Programı ile oyunculara yönelik güzel bir etkinlik düzenliyor. Türkiye genelinden seçilen 4 kaptan ile oyuncular rekabet dolu özel maçlara çıkacaklar.

Oyuncuları bir araya getirerek adil ve rekabet dolu maçlar hazırlayacak olan kaptanlar şu an için dört kişi. Bu kaptanlar özel oyunlar oluşturacak ve oyuncuları yönlendirecek. Bir nevi “admin” görevi görecek olan kaptanlar, maç içerisindeki sorunlardan veya ban olaylarından sorumlu olmayacaklar. Maçların oluşturulması ve idaresi konusunda ise tam yetkiye sahip olacaklar.

Maçların oynanması için PUBG en az 60 kişi sınırını koydu. Ayrıca bağlantı ve performans sorunlarını önlemek amacıyla kaptanlar 60 kişiden sonra diledikleri an maçı başlatabilirler.

İşte PUBG Lite kaptanları!

  • Erkan “FoXer” Özmen
  • Sefa “Mr. Safa” Yumuşak
  • Tolga “Tolgame” Hardal
  • Timur “Timurlengx” Günay

Bu özel maçlara katılıp, diğer oyuncularla rekabet etmek isteyenlerin yapması gereken tek şey PUBG’nin resmi Discord sunucusuna katılmak. Sunucuya girdikten sonra #select-language kısmında Türkiye bayrağını seçen oyuncular direkt sunucuya giriş yapmış olacak. Ondan sonra yapmanız gereken tek şey kaptanların maçın başlatmasını beklemek.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG