Connect with us

Güncel

PUBG Mobile 14 Şubat için sürpriz bir gönderi paylaştı!

PUBG Mobile 14 Şubat için gizemli bir ismin yer aldığı bir gönderi paylaştı!

PUBG Mobile 14 Şubat

14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken oyun dünyasında da birtakım etkinlikler için hareketlenmeler her sene olduğu gibi bu sene de başlıyor. Bu hareketlerden biri ise PUBG Mobile tarafından geldi. PUBG Mobile 14 Şubat için sürpriz bir ismin yer aldığı bir gönderiyi sosyal medya hesaplarından paylaştı. İşte o gönderinin detayları.

14 Şubat’ta özellikle çok oyunculu oyunlarda etkinlikler görmek oyuncuları çok da şaşırtan bir olay değil. Her sene oyun içi bazı eşyalar, haritalarda özel değişiklikler gibi bazı etkinlikler bu günde oyunculara sunuluyor. Ancak PUBG Mobile 14 Şubat için bu yıl oyunculara bunların dışında bir şeyler sunacak gibi. Oyunun resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderide “PUBG Mobile’ın aşkı için kim geliyor?” sorusu ile birlikte bir silüet paylaşıldı. Şimdilik kim olduğu açıklanmayan bu gizemli kişi için birtakım ipuçları verildi.

“14 Şubat’a özel YENİ bir isim geliyor? 💕

PUBG Mobile’ın aşkı için kim geliyor?❓😍 Eğlenceli, tatlı, mavi gözlü ve PUBG Mobile aşığı…”

Eğlenceli, mavi gözlü ve tatlı şeklinde paylaşılan ipuçları sonrasında Instagram yorumlarında tahmin yürüten hayranlar olsa da PUBG Mobile 14 Şubat gizemli ismi hakkında veya bu ismin nasıl bir şekilde oyunda yer alacağı ile ilgili başka bir bilgi paylaşmış değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel