Connect with us

Espor

PUBG Mobile anti hile raporu BanPan yayınlandı!

PUBG Mobile anti hile raporu olan BanPan’ın bu haftaki rakamlarını açıkladı!

PUBG Mobile Ban Pan

Özellikle rekabetçi oyunlarda oyunculara büyük sıkıntılar çektiren hilecilerin önüne geçmek ve hileleri engellemek için bu oyunların yönetim ve geliştirme ekipleri yoğun bir çaba gösteriyor. Kimi bu çabaları ve hile mücadelelerini kapalı kapılar ardında gerçekleştirirken PUBG Mobile gibi bazı yapımlar ise hileciler ile nasıl mücadele ettiklerini ve kaç adet hile tehditinin oyundan uzaklaştırıldığını oyuncuları ile paylaşıyor.

BAN PAN isimli anti hile raporunu her hafta yayınlayan PUBG Mobile ekibi haftalık olarak ne kadar hilecinin oyundan uzaklaştırıldığını paylaşmış oluyor. 18-24 Mart haftasının raporu da hilecileri oldukça rahatsız ederken oyuncuları sevindirecek cinsten. Bu haftanın raporuna göre oyundan uzaklaştırılan hesap sayısı 498.964. Oyuna girişi yasaklanan cihazların sayısı ise 5480.

Bu haftanın BanPan raporuna göre yasaklanan hesapların %30’luk kısmı bronz derecesinde yer alırken bunu %20 ile as ve %17 ile gümüş dereceleri takip etti. En az hilecinin yasaklandığı derece ise fatih kademesi oldu. Yasaklanan hilecilerin %48’lik bölümü röntgen hilesi kullanmaktan, %23’ü ise otomatik nişan hilesinden dolayı uzaklaştırıldı. PUBG Mobile yönetimi hileciler ile mücadelesine devam etmekte ısrarcı gibi görünüyor. Hileye karşı bu kararlı mücadeleleri dolayısıyla PUBG Mobile yönetim ekibini tebrik ederiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor