Connect with us

Güncel

PUBG Mobile Berkcan Güven konseri veriyor!

PUBG Mobile Berkcan Güven ile sahneye çıkıyor!

PUBG Mobile Berkcan Güven
PUBG Mobile Berkcan Güven

PUBG Mobile etkinlikleri

Geçtiğimiz günlerde yeni yaması 2.1 versiyonu ile beraber silah güncellemelerini getiren PUBG Mobile, mobil oyunların en iyilerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtlama niteliğinde bir duyuru ile oyuncularına ve takipçilerine ulaştı. Sürekli olarak yeni bir etkinlik ve içerik sunmasının yanı sıra PUBG Mobile ekibi, oyuncularına yeni görevler ve arkadaşlarıyla beraber eğlenebilecekleri, keyifli anılar edinebileceği aktiviteleri de oyuna getiriyor. Yine o etkinliklerden biri olacak konserini de resmi Twitter hesabından duyurdu.

PUBG Mobile Berkcan Güven ile sahneye giriş yapıyor

Yapılan açıklamada PUBG Mobile ekibi, Antik Gizem etkinliğine özel olarak verilecek konseri duyurdu. 21 Temmuz tarihinde verilecek olan Berkcan Güven konserine, Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Noir Beach’e giderek katılabileceksiniz.

https://twitter.com/PUBGM_TR/status/1549061582050803712

Tüm bunlara ek olarak, etkinliğe katılmanızla birlikte, PUBG Mobile oynayarak hediye kazanabileceksiniz. Bunun haricinde, #pubgmmüzikfestivali etiketi ile paylaşılan bu etkinlik, PUBG Mobile ve oyuncularının sadece oyun üzerinden değil, sosyal olarak da iletişime geçebilecekleri bir anı fırsatı sunuyor diyebiliriz.

PUBG Mobile Berkcan Güven ile sahneye çıktığı bu etkinlikte Antik Gizem’i kutlarken iyi eğlenceler diliyoruz!


İlginizi Çekebilir:

ApplyBau Espor Bursu başvuruları başladı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel