Connect with us

PUBG

PUBG’nin yeni nesil konsollara geleceği tarihler açıklandı

Oyun ilk olarak Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

PUBG'nin yeni nesil

Battle royale türünün lideri konumundaki oyunlardan PUBG’nin yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştireceği tarihler paylaşıldı.

Yeni nesil konsollar Xbox Series X/S ve PlayStation 5‘in tüm detaylarının ortaya çıkmasının ardından gözler bu cihazlar için çıkış yapacak oyunlara çevrilmiş durumda. PUBG kanadından gelen açıklamalar da oyunun yeni nesilde oyuncular ile ne zaman buluşacağını ortaya koydu. Yapılan açıklamaya göre popüler oyun ilk olarak 10 Kasım tarihinde tüm dünya genelindeki Xbox Series X/S sahipleri için erişilebilir olacak.


Bunun ardından ise 12 Kasım tarihinde ABD, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Güney Kore bölgelerinde yaşayan PlayStation 5 sahipleri oyuna erişebilecekler. Son olarak 19 Kasım tarihine gelindiğinde ise oyun dünyanın geri kalanındaki PlayStation 5 sahiplerinin beğenisine sunulmuş olacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG