Connect with us

Espor

Ragner: “Oyunu bırakmayı bile düşünmüştüm”

Onur Can “Ragner” Aslan, düşüncelerini Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Ragner: "Oyunu bırakmayı bile düşünmüştüm"

En son European Masters 2022 Spring etkinliğinde Fransız organizasyon LDLC OL ile mücadele ederken gördüğümüz Türk League of Legends oyuncusu Onur Can “Ragner” Aslan, düşüncelerini samimi olarak Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

7 Mayıs Cumartesi gününün akşam saatlerinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 21 yaşındaki oyuncu, VFŞL 2021 Yaz Mevsimi’nde Papara SuperMassive Blaze ile mücadele ederken Mental Boom olduğunu, hiç iyi olmadığını ve çok kötü oynadığını söyleyip, “Oyunu bırakmayı bile düşünmüştüm ama bence buraya kadar iyi iş başardık.” dedi.

Ragner: “Şampiyonlukla taçlandıramadık ama olsun.”

Takımı LDLC OL ile birlikte LFL Spring 2022 liginde şampiyon olup katılma hakkı kazandıkları European Masters 2022 Spring etkinliğini ise finalde mağlup olarak ikinci sırada bitiren oyuncu, gösterdikleri performans hakkındaki düşüncelerini ise “Şampiyonlukla taçlandıramadık ama olsun. LFL de oynamak ve EUM finaline çıkmak çok güzeldi.” sözleri ile dile getirdi.

Attığı ikinci ve son Tweet’te ise Ragner, kendisini destekleyen herkese teşekkür ederken, “Seneye Daha iyi olacağız” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Temsilcimiz 113’ün takımı Karmine Corp EU Masters’ta şampiyonluğa ulaştı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor