Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Red Bull Flick 2022’de son şehir elemesi İstanbul’da yapılacak

Red Bull Flick 2022’deki son şehir elemesi için geri sayım başladı.

Red Bull Flick 2022 yılındaki ilk eleme heyecanı başlıyor

İlgi çeken CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick heyecanı 2022 yılında da Türkiye’de devam ediyor. Katılımcılarına Türkiye’den Kopenhag’a uzanan özel bir deneyim yaşatmak için yola çıktığı belirtilen Red Bull Flick 2022’de şehir elemeleriyle en iyi takımlar belirlenmeye devam ediyor.

6 çevrim içi, 2 de şehir elemesi olmak üzere toplam 8 elemeden oluşan dev turnuvanın ilk şehir elemesi Ankara’da 23 Nisan Cumartesi günü gerçekleşti.

Old School oyun merkezinde düzenlenen ve 64 takımın mücadele ettiği elemede AdakentSerseris, Unluk0, SINAV GNG ve TEAM UAET takımları play-off turuna yükseldi. Yine aynı gün düzenlenen çevrim içi elemede ise 256 takım hünerlerini sergilerken, Asbron, JUSTICEEE, WonderkidS ve BILGI Esports takımları play-off turuna isimlerini yazdırdı.

İkinci eleme olan İstanbul elemesi ise 30 Nisan Cumartesi günü Beşiktaş’ta gerçekleşecek. Adeks oyun merkezinde yapılacak elemede takımlar isimlerini play-off turuna yazdırmak için hünerlerini sergileyecek.

Red Bull Flick 2022’de Türkiye şampiyonu Kopenhag yolcusu olacak

Yılların eskitemediği CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesi Red Bull Flick’te play-off turu 9 Mayıs Pazartesi gerçekleşecek.

Play-off turunu da başarıyla geçen takımlar, 14 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük finalde Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışacak. Finalde kupaya uzanan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak. Red Bull Flick 2022 ile ilgili kayıt sayfası Red Bull’un resmi web sayfası üzerinde yer alıyor.


İlginizi Çekebilir:

CS:GO 25 Nisan 2022 güncellemesi detayları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive