Connect with us

Espor

Red Bull M.E.O. Wild Rift için son elemeler başlıyor

Red Bull M.E.O’nun Wild Rift ayağı finalleri bu hafta gerçekleştirilecek.

Red Bull M.E.O. Wild Rift için son elemeler başlıyor

Popüler mobil oyun turnuvalarından Red Bull M.E.O. dördüncü sezonunun heyecanı Türkiye’yi sardı. Üçüncü sezon dünya finalinin Türkiye’de gerçekleştirildiği Red Bull M.E.O.’da oyuncular PUBG Mobile ve League of Legends: Wild Rift oyunlarında kozlarını paylaşıyor.

Kayıtların sürdüğü turnuvaya katılan takımlar, her iki oyun için planlanan sekizer online eleme turunda Play-off’lara kalmak için mücadele veriyor. Red Bull M.E.O’nun Wild Rift ayağındaki son elemeler ise bu hafta 8-10-11-12 Aralık tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşecek. Elemelerin ardından 15 Aralık’taki Play-Off turuna kalan takımlar, 17 Aralık’taki Türkiye Finali için mücadele verecek.

Red Bull M.E.O. dördüncü sezonda League of Legends: Wild Rift Türkiye Şampiyonu olan takım kupalarını kaldırdıktan sonra bölge finalleri biletini kapıp, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edecek. PUBG Mobile’ın Play-Off turuna yükselen takımlar ise bu aşamada Türkiye’nin en iyi profesyonel PUBG Mobile takımlarıyla karşı karşıya gelip şampiyonluk için ter dökecek.


İlginizi Çekebilir:

ScreaM: “Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi oyuncusun”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor