Connect with us

LoL

Riot Games animasyon dizisi Arcane’i ertelemek zorunda kaldı!

Riot Games’in merakla beklenen animasyon dizisi Arcane’in ertelendiği duyuruldu!

arcane

Riot Games‘in 10.Yıl Kutlamaları‘nda duyurulan animasyon dizi Arcane, korona virüs salgını nedeni ile 2021‘e ertelendi!

Arcane projesenin sorumluları arasında yer alan Greg “Ghostcrawler” Street yaptığı açıklamada pandemi sırasında evden çalışmanın çok zor olduğunu söyledi. Bundan dolayı da 2020 sonlarına doğru çıkması planlanan Arcane, 2021’e sarkmış oldu.

“Riot’taki herkes evine kapandı. Bu diziyi sizlerle 2020’nin sonlarında buluşturmayı çok istiyorduk. Fakat ekibin sağlığı ve çalışma temposunu iyi dengelememiz gerekiyor. Bu da bizi diziyi 2021’e ertelemeye itiyor.”

Ayrıca Ghostcrawler beraber çalıştığı insanları görmediğinde yaratıcılık enerjisini de tam toparlayamadığını söylüyor. Bunların yanı sıra herkes bir arada değilken teknik anlamda da bir çok sorun çıktığını ekliyor.

10.Yıl Kutlamaları’nda ilk defa gördüğümüz Arcane, iki League of Legends şampiyonu odaklı bir dizi. Bunlar ise Vi ve Jinx. Küçük bir bakış atabildiğimiz dizinin bu bölümünde (ya da sezonunda) iki karakterin nasıl güç uğuruna birbirlerinden ayrıldıklarını görüyoruz.

Özellikle Runeterra hikayelerine ilgi duyanların dört gözle beklediği bu dizi için henüz kesin bir tarih bulunmuyor. Fakat bu sene içerisinde göremeyeceğimiz resmi olarak açıklandı.


Overwatch 2 bir internet sitesi tarafından listelendi

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Riot, DMCA telifleri ile ilgili açıklamada bulundu!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL