Connect with us

Espor

Riot Games Ülke Müdürü ve Tesfed Başkanı TBF hakkındaki düşüncelerini paylaştı!

#TBF2021 Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul (@erdinciyikul) ve Türkiye Espor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir (@alperaozdemir) TBF hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

2021 VFŞL Yaz Mevsimi’nde Türkiye Büyük Finali heyecanı başladı. Galatasaray Espor ve NASR Esports arasındaki mücadele Volkswagen Arena’da gerçekleşiyor. Büyük Final’e Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul ve Türkiye Espor Federasyonu Başkanı Alper Afşin Özdemir’de katıldı.

Türkiye Büyük Final canlı yayını sırasında Riot Games Türkiye Müdürü ve Tesfed Başkanı TBF hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştı. Can “Scarlet” Çaldıran her iki isme sorular yöneltti.

Can Çaldıran’ın Tesfed Başkanı Alper Afşin’e yönelttiği soruda; Öncelikle hoş geldiniz. Espor yıllar geçtikçe sürekli gelişen ve giderek üstüne koyan bir branş haline gelmeye başladı. Espor’un dünden bugüne olan değişimini nasıl buluyorsunuz?

Alper Afşin Özdemir;

Futbolun, Basketbolun 30, 40, 50 yılda geldiği noktaya espor 3-4 yılda geldi.

Can Çaldıran, Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul’a Final’de izleyicileri nelerin beklediğini sordu.

Erdinç İyikul;

Dokuzuncu TBF ve benim de aslında dokuzuncu kez yer alışım. Her TBF’de olduğu gibi büyük bir heyecan bekliyor öncelikle bizi. Bugün aslında çok özel çalışılmış bir Final görüyoruz, sahneye geldiğim anda da ben o etkiyi hissettim. Tabii ki de eksikliklerimiz var özellikle Covid nedeniyle taraftarlar buluşamıyor olmak bizim için büyük bir kayıp.

2021 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Türkiye Büyük Final mücadelesi heyecanına sizde ortak olmak istiyorsanız, karşılaşmayı LOLespor Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

2021 Türkiye Büyük Finali Heyecanı Başlıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor