Connect with us

Güncel

Riot, Vex, Yone, Lillia, Kayn, Tryndamere ve Morgana için yeni Dawnbringer ve Nightbringer kostümlerini tanıttı

Riot bize tarafımızı seçme şansını veriyor.

Riot

Riot Games, yepyeni bir League of Legends kostüm seti ile size bu seçeneği sunuyor. Morgana ve yeni duyurulan şampiyon Vex, Şafak Getirenlere katılıyor, Tryndamere ve Lillia Nightbringers’a ekleniyor.Kayn ve Yone ise arada bir yerde kalmış durumdalar.

Riot ayrıca, videonun büyük bir kısmı için ekranın yarısı mavi, diğer yarısı kırmızı renkte olan hızlı bir fragman yayınladı. Sadece 40 saniyede hem Yone hem de Kayn, savaşın telaşında yeni tasarımlarını sergiliyor.

Morgana en sol tarafta, Şafak Getirenlerin tanınabilir mavi ve beyaz tonlarında giyinmiş, altın bir taç ve hangi tarafı seçtiğini açıkça göstermek için melek kanatlarıyla görülebilir. Bir sonraki şampiyon Vex de şaşırtıcı bir şekilde şafak tarafına katıldı. Sentinels of Light etkinliğinde ortaya çıktığından beri kötü ve kasvetli her şeyin savunucusu olarak bilinen şampiyon için beklenmeyen bir seçim.

Ama Riot kaosun karşı tarafına da eşit derecede sarsıcı bir zıtlık koymuş. Normalde neşeli Lillia, Tryndamere ile birlikte Nightbringers’a katıldı ve koyu, düşünceli bir kırmızı ve siyah renk düzenine sahip. Parlayan kıpkırmızı gözleri ve boynuzları, her zamanki yumuşak, sakin renklerinde ve tavrında çarpıcı bir değişiklik.

Yone ve Kayn, kostüm serisinde yer alan en ilginç şampiyonlar çünkü ikisi de kaos ve düzen arasındaki çizgide ilerliyor olabilir. Shadow Reaper için, seçtiği taraf, Darkin formunun Dawnbringers’a katılması ve Shadow Assassin formunun onu Nightbringers’a göndermesiyle birlikte, oyunda almaya karar verdiği forma bağlı gibi görünüyor. Bu iki şampiyon şu anda yaklaşan etkinlik ve evren için büyük odak noktası gibi görünüyor ve her ikiside sihirdar vadisinde harika görünecekler.

EA SPORTS FIFA Online 4, Türkiye’de!

BBL Esports’tan yeni VALORANT adımı: BBL Queens

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel