Connect with us

LoL

Rogue, 2022 LEC kadrosunu iki yeni ekleme ile tamamladı!

Avrupa’nın başarılı takımlarından @Rogue, 2022 LEC sezonuna hazır!

Rogue 2022 LEC Kadrosu

Avrupa‘nın başarılı takımlarından Rogue, 2022 LEC kadrosunu son duyurduğu iki transferle tamamlamış oldu!

Takım, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile eski DWG KIA yedek ormancısı Malrang‘ı ve eski Team Vitality nişancısı Comp‘u renklerine kattığını duyurdu!

“O gün sonunda geldi.

Comp ve Malrang, Rogue 2022 LEC kadrosuna hoş geldiniz!”

Daha önceden Royal Bandits‘ten tanıdığımız Malrang, sonrasında Kore’ye dönmüş ve burada da farklı takımlarda oynamıştı. 2018-2019 arasında Jin Air Green Wings forması giyen oyuncu sonrasında Kore’nin efsane takımlarından KT Rolster‘da uzun bir süre oynamıştı. Sonrasından da DWG KIA’ya transfer olmuş, birkaç maça çıkmış fakat ana kadroda çok da kendine yer bulamamıştı.

Comp ise son olarak Team Vitality forması giymişti. Sezon sonlarına doğru akademi kadrosuna düşürülen oyuncu yerini Crownshot‘a bırakmıştı. Bu kararda takımın son sıralardan bir süredir çıkamıyor olmasının da payı vardı. Bunun ardından takım 2021 Yaz Mevsimi’nde büyük bir kadro değişikliğine gitti ve mevsim playofflarına da kalmayı başardı.

Rogue’un iki yeni oyuncusu da başarıya ulaşabilmek adına ikinci şans verilmiş oyuncular. 2020’den beri normal sezonda hep ilk 3’te olan takım son zamanlarda kendilerinden bekleneni verememeye başlamıştı. Her seferinde bir adım ileriye gitmek isterken bunu başaramıyorlardı. Bakalım yeni kadroları ile gelecek sezonda neler yapacaklar!

2022 LEC Bahar Mevsimi, 14 Ocak‘ta başlıyor!


İlginizi Çekebilir!

Sana Özel Mağaza League of Legends’ta yerini aldı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL