Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi ile Nescafe arasındaki iş birliği duyuruldu

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nin yeni partneri tanıtıldı!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi ile Nescafe arasındaki iş birliği duyuruldu
Görsel: lolesports.com

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nin başlamasına saatler kala, ligi kapsayan yeni bir iş birliği anlaşması duyuruldu. Yapılan son duyuruya göre Nescafe, Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nin resmi partneri oldu!

Hayata geçirilen bu iş birliği 9 Haziran Perşembe günü 17.00 sularında Lolespor’un resmi web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular ile birlikte espor severler ile paylaşıldı.

Merakla beklenen ligin Nescafe’nin desteğini de alarak başlayacağı belirtilirken, Riot Games Türkiye Espor Müdürü Burcu Güzel ve Nestle Türkiye Nescafe İş Birimi Genel Müdürü Hüseyin Necdet Kalkan’dan da açıklamalar geldi.

10 yıldır rekabetin ve dostluğun yaşandığı Şampiyonluk Ligi’nin Nescafe gibi genç, dinamik ve popüler bir marka ile bir araya gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Burcu Güzel, “Yaz mevsimi ile birlikte hayata geçireceğimiz projeler için heyecanlıyız. Esporun hiç bitmeyen enerjisinin Nescafé markasının etkisi ile katlanarak daha fazla espor severe ulaşmasını hedefliyoruz.” dedi.

Nestle Türkiye Nescafe İş Birimi Genel Müdürü Hüseyin Necdet Kalkan ise açıklamasında her geçen gün artan oyuncu ve hayran kitlesiyle gençlerin popüler dijital oyun alanı esporu odaklarına aldıklarını belirtip, “Oyunun en zor anında “kim tutar seni, devam!” diyerek gençlerin bu büyük heyecanına ortak oluyor ve Nescafé Xpress ve Nescafé 3ü1 Arada Ice markalarımızla League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne destek veriyoruz. Amacımız Türkiye’de esporun gelişmesine ve gençlerin bu alanda da başarılara imza atmasına katkıda bulunmak.” dedi.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 11 Haziran’da başlıyor!

5 Ronin, Beşiktaş Esports, Dark Passage, DenizBank İstanbul Wildcats, Fenerbahçe Espor, Galakticos, Galatasaray Espor, Info Yatırım Aurora, NASR Esports ve Papara SuperMassive Blaze’in mücadele edeceği Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi, 11 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’da start alacak.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi kadroları tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor