Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali için geri sayım başladı

18 Ocak günü başlayan League of Legends Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi kapsamında verilen mücadelelerde son adıma gelindi. Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali’ne çıkmayı başaran iki takım, 5 Nisan Cuma günü akşamında kozlarını paylaşacak.

8 takımın mücadele ettiği mevsimin lig aşamasında elde ettikleri başarı ile Playoff’ların üst grup finaline Beşiktaş Esports ve Papara SuperMassive ekipleri katılmaya hak kazanmış, 21 Mart’ta oynanan beş maçlık seride ise rakibini mağlup eden siyah beyazlı ekip adını finale yazdıran ilk takım olmuştu.

Büyük finalin diğer ismi ise uzaklardan gelmedi. Üst grup finallerinde mağlup olan Papara SuperMassive, alt grup finallerinde ligin yeni isimlerinden Boostgate Esports ile karşılaştı. Beş maçlık seride rakibini 3-0’lık bir skor ile mağlup eden Papara SuperMassive ekibi ilk seferde olmasa da ikinci seferde adını Kış Mevsimi Finali’ne yazdırmayı başardı.

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali 5 Nisan Cuma günü oynanacak

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali kapsamında Beşiktaş Esprots ve Papara SuperMassive ekiplerinin mücadelesi 5 Nisan Cuma günü akşamı saat 20.00’da başlayacak.

Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Finali kapsamında verilecek mücadeleyi Twitch’teki twitch.tv/riotgamesturkish kanalından veya YouTube’daki LoLespor kanalı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Sizin büyük finale dair tahminleriniz neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor