Connect with us

Espor

Sangal yeniden VALORANT arenasında! Takımın ilk ismi duyuruldu

Sangal yeniden VALORANT arenasında!

Sangal yeniden VALORANT arenasında! Takımın ilk ismi duyuruldu

Ülkemizden uluslararası arenaya çıkan sayılı Counter-Strike: Global Offensive takımlarından birine sahip olan Sangal, yapılan son duyurulara göre yeniden VALORANT tarafındaki ağırlığını artırıyor.

24 Ekim Pazartesi gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşımlara göre, yeniden şekillenen Sangal VALORANT takımının ilk ismi Hakan Karaca “Hatashiwa” Korkut oluyor.

“Sonunda potansiyelimi gösterebileceğim Sangal ailesine katıldım”

Transferinin espor dünyası ile paylaşılmasının ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Tweet’te genç oyuncu, Sangal Esports Kurucusu Emre Ergül’e ve takımın VALORANT menajeri Baransel “woxyy” Durak’a kendisine bu şansı verdiği için teşekkür ederken, “Sonunda potansiyelimi gösterebileceğim Sangal ailesine katıldım. Tüm taraftarlarımıza destekleri için teşekkür ederim!” dedi.

Organizasyonun VALORANT menajeri Baransel “woxyy” Durak ise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni oyuncularına “Büyük beklentilerle yapılanmamızın ilk oyuncusunu duyuruyoruz, hoş geldin! This is just the beginning :)” sözleri ile hoş geldin dedi.

Sizler Sangal VALORANT takımının ilk üyesi Hakan Karaca “Hatashiwa” Korkut hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce takımın diğer isimleri kimler olacak?


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports VALORANT takımının yeni üyesi Efe “Elite” Teber oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor