Connect with us

Oyun

Sızdırılan GTA 6 oynanış videoları hakkında Rockstar Games’ten açıklama

Ortaya çıkan GTA 6 videoları sonrasında Rockstar Games tarafı bir açıklama yayınladı.

Sızdırılan GTA 6 oynanış videoları hakkında Riot Games'ten açıklama

Geride bıraktığımız hafta sonu GTAForums üzerindeki bir kullanıcı GTA 6’yı geliştiren ekibin Slack grupları üzerinden 90’dan fazla videoyu ele geçirdiğini dile getirip bu videoları herkese açık olarak paylaşmıştı. Dünya çapında milyonlarca izlenen videoların yayınlanmasından kısa süre sonra sızdırılan GTA 6 oynanış videoları hakkında Rockstar Games’ten açıklama gecikmedi.

Sızdırılan GTA 6 oynanış videoları gerçek çıktı!

Take-Two Interactive’e bağlı olan Rockstar Games tarafından yapılan son açıklamada bir GTA forumu üzerinden GTA 6 videolarının paylaşılması “Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık.” sözleri ile değerlendirildi.

Şu anda canlı oyun hizmetlerinde veya devam eden oyun projelerinin gelişimi üzerinde herhangi bir uzun vadeli etki beklenmediği dile getirilirken, paylaşılan görüntülerin doğru olduğu şu sözler ile onaylanmış oldu:

“Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla doğru bir şekilde tanıştıracağız. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.”


İlginizi Çekebilir:

GTA 6 için en büyük sızıntı oynanış videoları ile birlikte geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun