Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Adrenaline Cyber League 2018’de şampiyon olan taraf SK oldu

Adrenaline Cyber League 2018’de şampiyon olan taraf SK oldu.

Geçtiğimiz günlerde Moskova’da başlayan Adrenaline Cyber League 2018 turnuvası iki günlük mücadelenin ardından SK zaferi ile sonuçlandı. Bol çekişmeye sahne olan 5 maçlık seriden şampiyon olarak ayrılan ekip, üç harita kazanmayı başaran SK oldu.

İlk harita SK‘in seçtiği cache’de oynandı ve KrizzeN önderliğindeki AVANGAR belki de sürpriz bir şekilde maçtan 16-9 galip gelmeyi başardı. KrizzeN ve qikert’in kazandırdığı kritik roundlar, galibiyet için büyük bir pay sahibi olurken, rating olarak neredeyse herkesin aynı olduğu görülürken AVANGAR şampiyonluk için yeşil ışık yakmıştı bile.

Jame 1v4

İkinci harita ise  SK tarafından seçilen mirage oldu. Bu haritada 16-9 ile temiz bir galibiyet alan FalleN ve arkadaşları, durumu 1-1’e getirmeyi başardı. Bir adım daha önce çıkan kaptan FalleN aldığı önemli roundlar ile büyük pay sahibi oldu.

falleN 1v4

Üçüncü harita ise tekrar SK ekibi tarafından seçilen inferno oldu, mirage haritasına göre daha temiz ve kolay bir galibiyet alan SK bu sonuçla durumu 2-1’e getirdi ve sevenlerini gülümsetmeyi başardı. Coldzera bu maçta 29-10 ölüm-öldürme oranı ile oynadı ve iyi bir performans sergiledi.

Son harita olan dust2 AVANGAR ekibi tarafından seçildi. Heyecanı gayet yüksek ve AVANGAR için stres derecesi yükseklerde bir maç olacağından hiçbir şüphe yoktu. SK bu haritayı kazanması durumunda şampiyonluğa ulaşacaktı ve senaryo bu şekilde gerçekleşti. Beklenilenin aksine 16-3 gibi net bir skorla kazanan SK, aldığı bu sonuçla sevenlerine Adreanline Cyber League 2018 turnuvasını resmen hediye etti. Genel olarak iyi ve stabil bir performans gösteren Brezilyalı ekip turnuvada gelecek için iyi oyunlar sergiledi.

fer 4K

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive