Connect with us

Oyun

Skull and Bones’un çıkış tarihi açıklandı

Çıkış tarihinin yanı sıra ilk oynanış videosu da yayınlandı

Skull and Bones'un çıkış tarihi açıklandı

Ubisoft, dün gece Skull and Bones’a özel gerçekleştirdiği etkinlik ile merakla beklenen aksiyon-macera oyununun çıkış tarihini açıkladı. 8 Kasım 2022 tarihinde Xbox Series X-S, PS5, PC, Stadia ve Luna platformlarına gelmesi beklenen Skull and Bones, hayranlarına diğer oyunlarda yaşamadıkları bir korsanlık deneyimi sunacak. Çıkış tarihinin yanı sıra Ubisoft, oyundan ne beklememiz gerektiğine dair bir fikir veren oynanış videosu yayınladı.

Skull and Bones şuanda 399 TL‘den ön siparişe açılmış durumda. PC platformunda Epic Games ve Ubisoft Store üzerinden sipariş vererek çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Standart ve premium edition olarak iki farklı paketle piyasaya sürülen Skull and Bones, ön sipariş verenlere ek görevler, indirilebilir içerikler, soundtrackler ve bonus paketler hediye edecek. Bunun yanı sıra oyunun beta test sürecine katılarak herkesten önce Skull and Bones’u deneyimleme şansı elde edebilirsiniz. Beta test sürecine katılmak için yapmanız gerekenler:

  1. Oyunun resmi internet sitesine gidin
  2. Sağ yukarda bulunan ‘register’ butonuna tıklayın
  3. Platformunuzu seçin (Xbox, PS5, PC)
  4. Yönlendirmeleri takip ederek kaydınızı tamamlayın

Son yılların en tartışmalı oyunlarından biri Skull and Bones

İlk olarak 2018 yılında çıkması beklenen Skull and Bones, Ubisoft’un belirttiği üzere 2020 yılına ertelenmişti. Daha sonrasında geliştirme sürecinde yaşanan sıkıntılar sebebiyle Skull and Bones’un yeni hedefi 2022 olarak değiştirilmişti. Dün gece gerçekleştirilen etkinlikle birlikte bir süredir spekülasyonların odağında olan korsanlık oyunu hakkında ortaya çıkan sızıntılar doğrulanmış oldu.

Sea of Thieves’in gelişmiş versiyonu!

Ubisoft’un yayınladığı oynanış videosundan anlaşıldığı kadarıyla Skull and Bones, hem grafiksel hem de mekaniksel anlamda Sea of Thieves’in gelişmiş versiyonu olma potansiyeli taşıyor. Devasa açık dünyası ve gerçekçi oynanış elementleriyle Skull and Bones, korsanlık deneyimini olabilecek en üst seviyede yaşatmayı planlıyor. Oyuncular toplamda 12 farklı gemi inşa edebilecek ve bu gemileri çeşitli silahlar ve zırhlarla güçlendirebilecek.

Hint Okyanusu’nda geçecek Skull and Bones oyununda kendiniz hariç toplamda 2 arkadaşınız ile birlikte diğer oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Diğer gemiler ve adaları yağmalarken aynı zamanda deniz hayvanlarını avlayarak çeşitli eşyalar craft edebileceksiniz. Bir diğer ifadeyle oyun yalnızca çatışma üzerine dizayn edilmeyip, içerisinde hayatta kalma öğeleri de barındıracak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun