Connect with us

Espor

Snapdragon Mobile Challenge Europe’da şampiyon IF Parla Esports!

IF Parla Esports, Wild Rift alanında evine yeni bir şampiyonluk ile dönüyor!

Snapdragon Mobile Challenge Europe'da şampiyon IF Parla Esports!
Fotoğraf: twitter.com/ESLMobile

Geçtiğimiz dönemde de League of Legends: Wild Rift arenasında elde ettiği başarılar ile gündeme gelen IF Parla Esports, künyesine yeni bir şampiyonluk daha ekledi. Verdiği mücadelelerin ardından Parla, Snapdragon Mobile Challenge Europe’da şampiyonluğa ulaşan takım oldu.

Snapdragon Pro Series 2022 Europe’un Open serisinde gösterdiği başarının ardından Parla, toplamda sekiz takımın katılım sağlayabildiği Snapdragon Mobile Challenge Europe finallerine katılım hakkı kazanmıştı.

Snapdragon Mobile Challenge Europe finalinin adı: Formulation vs IF Parla Esports

8 Ekim Perşembe günü start alan turnuvanın büyük finali, İspanya’nın Valensiya şehrinde düzenlendi.

10 Aralık Cumartesi gününün öğle saatlerinde oynanan yarı finallerde Rix.GG’yi mağlup eden Formulation ilk finalist olurken, ViV Esport’u mağlup eden Parla Esports son finalist biletinin sahibi olmuştu.

Aynı günün saat 19.00 sularında ise büyük final start aldı. 30 bin dolarlık bir ödül havuzunun bulunduğu bilinen turnuvanın finalinde temsilcimiz IF Parla Esports, rakibi Formulation’u 2-0’lık bir skor ile mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvaya yarı finallerde veda eden ViV Esport ile Rix.GG takımları ise üçüncülük maçına çıktılar. Bu karşılaşmada 2-0’lık bir skor ile galibiyete ulaşan ViV Esport turnuvayı üçüncü olarak bitirirken, Rix.GG dördüncü sırada bitirdi.


İlginizi Çekebilir: Prime Gaming ile Wild Rift’te Rasgele İfade Sandığı kazanın!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor