Connect with us

Espor

Papara SuperMassive Blaze’de Atahan Dikmen ile yollar ayrıldı

Papara SuperMassive Blaze’in VALORANT ve Genel Menajeri Atahan Dikmen ile yollar ayrıldı.

Papara SuperMassive Blaze'de Atahan "Mr_Kane" Dikmen ile yollar ayrıldı
Fotoğraf: Papara SuperMassive Blaze

Son olarak VALORANT takımı ile ESA Open Fire All Stars 2022 finalinde mücadele etmesi ile gözleri üstünde toplayan Papara SuperMassive Blaze tarafında yeni bir ayrılık yaşanıyor.

10 Aralık Cumartesi gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte takımın VALORANT ve genel menajerliğini üstlenen Atahan “Mr_Kane” Dikmen ile yolların ayrıldığı açıklandı.

2 yıl Blaze Esports’ta görev almasının ardından takımların birleşmesinin sonrası 1.5 yıl da Papara SuperMassive Blaze bünyesinde görev alan Dikmen’e takımının paylaşımında “Her zaman bir yöneticiden fazlası olmuş, takımdaki herkesin hayatına bir şekilde dokunmuş genel menajerimize Papara SuperMassive Blaze ailesi olarak kattığı her şey için teşekkür ediyor gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.” sözleri ile veda edilirken, Dikmen’in daha önce beraber çalıştığı pek çok isim de kendisine veda etti.

Atahan Dikmen: “Ayrılmak biraz duygusal oluyor”

Papara SuperMassive Blaze’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda Atahan “Mr_Kane” Dikmen’in takıma veda ettiği bir video da yer aldı.

Takımda görev aldığı 3.5 yıllık sürenin uzun olduğunu dile getiren Dikmen, “Çok güzel insanlar ile tanıştım bu süre içerisinde burada. Benim ben olmamı, bugün Mr_Kane olmamı sağlayan kulübün burası olduğunu düşünüyorum. Ben de bu kulüp ve arma için 3.5 yıldır elimden gelen her şeyi yaptım. Bütün emeğimi ve ruhumu kattım.” dedi.

Bu süreçte çok güzel insanlar ile tanıştığını söyleyen Dikmen, “Pırıl pırıl yüzlerce farklı oyuncu ile beraber çalışma fırsatı edindim. Çok güzel ekip arkadaşları ile tanıştım, çok güzel bir ekip olduk. Hepsine çok teşekkür ederim. Artık ayrılık vakti geldi benim için. Bütün ruhunu, emeğini verdiğim bir yerden, 7/24 çalıştığım bir yerden ayrılmak biraz duygusal oluyor.” şeklinde konuşmasının ardından yönetime, ekip arkadaşlarına, oyunculara ve taraftarlara veda etti.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports oyuncusu QutionerX Chamber değişiklikleri hakkında konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor