Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers Brezilya’ya gidebilmek için elemelere katılıyor

Temsilcimiz Brezilya’ya gidebilmek için savaşacak!

ESL One Belo Horizonte turnuvası için elemelere katılacak 14 takım açıklandı. Açıklanan takımlar arasında Avrupa elemelerine katılacak takımlar içinde temsilcimiz Space Soldiers da bulunuyor.

Avrupa’dan daha fazla takım var

ESL, Belo Horizonte turnuvasının elemelerine katılacak takımları açıkladı. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa‘dan toplam 14 takım elemelere katılacak. Hem Kuzey hem de Güney Amerika’da 4’er takım elemelere katılacakken, daha fazla takıma sahip olan Avrupa’da işler biraz daha değişik. Amerika’ya göre daha fazla takım sayısına sahip olan Avrupa’da toplam 6 takım yarışacak. Bu takımlardan biri temsilcimiz Space Soldiers.

ESL One Belo Horizonte’ye davet alan takımlar

Turnuvanın elemelerine katılmayacak olup, direkt davet alan takımlar da mevcut. FaZe, Liquid, SK ve mousesports ESL’den davet aldı ve turnuvada direkt mücadele edecekler. Brezilya’nın Belo Horizonte kentinde gerçekleşecek olan turnuvada toplamda 8 takım mücade edecek. Turnuvanın ödül havuzu ise 200 bin dolar.

En zorlu maçlar Avrupa’da

Turnuva elemelerinin en zorlu maçları kuşkusuz Avrupa elemelerinde oynanacak. Toplamda 6 takımın mücadele edeceği Avrupa elemelerinde, takımların gücü neredeyse birbirine denk. Yabancı kaynaklarca Avrupa grubunda favori gösterilen takımlar arasında North, Gambit ve EnVyUs bulunuyor. Ancak temsilcimiz, bu takımların hepsini yenebilecek güce sahip olduğumuzu daha önce gösterdi. Bunu tekrar yapmamamız için herhangi bir sebep yok. Temsilcimize bu zorlu yolda başarılar diliyoruz.

Kapalı elemelere davet alan takımlar

Güney Amerika
Brazil Não Tem ComoArgentina Isurus
Brazil LuminosityBrazil FURIA
Kuzey Amerika
Australia RenegadesUnited States NRG
United States RogueUnited States Torqued
Avrupa
Kazakhstan GambitFrance EnVyUs
Denmark NorthGermany BIG
Turkey Space SoldiersRussia Quantum Bellator Fire

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive