Connect with us

Espor

Space Soldiers tekrardan GODSENT karşısında

Space Soldiers, bugün saat 14.00’de GODSENT ile karşılaşacak.

space soldiers dedikoduları

Uluslararası CS: GO arenalarındaki en önemli temsilcimiz; gururumuz Space Soldiers, 2 gün önce karşılaştığı GODSENT ile bugün tekrardan karşılaşıyor.

2 gün önce oynanan grup karşılaşmasında İsveç temsilcisi, temsilcimizi 2-1 mağlup etmiş ve namağlup olarak GG:Origin turnuvası gruplarına devam etmişti. Daha sonrasında Sırbistan ekibi Valiance ile karşılaşacak temsilcimiz, Sırp ekibinin turnuvadan çekilmesiyle birlikte İsveç ekibi ile tekrardan eşleşmiş oldu. Bugünkü maç saat 14.00’de başlayacak ve bo5 formatında oynanacak. GODSENT, geçtiğimiz günlerde temsilcimize karşı aldığı galibiyetten dolayı maça 1-0 önde başlayacak. GODSENT’e 2 haritada kazanması yetecekken, Space Soldiers’ın bir üst tura çıkması için 3 haritada galip gelmesi gerekecek.

Bugün oynanacak karşılaşma ise ”tamam mı devam mı?” karşılaşması olma özelliğini de taşıyor. Kazanması durumunda play-off aşamalarına katılacak olan takımımız, yenilmesi durumunda ise GG:Origin turnuvasına aynı zamanda IEM Sydney 2018 turnuvasına katılma hakkına veda edecek. Bu turnuvada kaybetmesi halinde temsilcimizin IEM Sydney 2018 umutlarının da tükenmeyeceğini belirtmek isteriz. Geçtiğimiz günlerde duyurulan kapalı elemelerde 2 takım, açık elemelerden gelecek. Kapalı elemelere davet almayan takımımız, açık elemelerde başarılı olması halinde tekrardan turnuvaya katılmak için şans elde edebilecek.

Space Soldiers – GODSENT maçını nasıl takip edebiliriz?

Temsilcimizin maçını saat 14.00’den itibaren buradan takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de EfragTV’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor