Connect with us

PUBG

SuperMassive Blaze PUBG oyuncusu Cihan ”rip9” Haydari ile yollarını ayırdı

Papara SuperMassive Blaze paylaştığı gönderi ile PUBG oyuncusu rip9 ile yollarını ayırdığını duyurdu. 

supermassive blaze pubg

PUBG, VALORANT ve daha fazla oyunda kadrosu yer alan başarılı espor takımı Papara SuperMassive Blaze, paylaştığı gönderi ile PUBG oyuncusu rip9 ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Papara SuperMassive Blaze, PCS gibi pek çok PUBG turnuvasında birlikte olduğu başarılı oyuncusu Cihan ”rip9” Haydari ile yollarını ayırdı. Resmi Twitter hesabından haberi paylaşan SuperMassive Blaze, oyuncuya veda etti ve kariyerinde başarılar diledi. Yaklaşık 3 yıllık bir süre boyunca takımda yer alan oyuncu da kendi hesabı üzerinden konu ile ilgili hislerini açıkladı.

https://twitter.com/supmassblaze/status/1489282634605895685

Papara SuperMassive Blaze paylaştığı Twitter gönderisinde şunları belirtti:

”Bugün birlikte birçok başarıya imza attığımız değerli PUBG oyuncumuz Cihan “rip9″ Haydari’ye veda ediyoruz. Takımımızın başarısı adına verdiği katkılar ve özverili çalışmaları için kendisine teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz. Yolun açık olsun @SMB_rip9!”

Cihan ”rip9” Haydari ise kendi hesabından şunları söyledi:

”En başından beri birlikte olmak ve yükselmek gurur vericiydi. Benim için unutması imkansız olan bir 3 yıl. Bu macerada benimle olan takım arkadaşlarıma ve en çok @AtahanDikmen @borakocyiğit abilerime teşekkür ediyorum.”

Oyuncuya gelecek takımında ve kariyerinde başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG