Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze VALORANT takımının beşinci ismi belli oldu

Papara SuperMassive Blaze, yeni sezonda mücadele edecek VALORANT kadrosunu tamamladı.

SuperMassive Blaze VALORANT takımının beşinci ismi belli oldu

Yeni yılın ilk gününde League of Legends Akademi takımını tanıtan Papara SuperMassive Blaze, bir süredir duyurularını devam ettirdiği VALORANT takımının son üyesini 7 Ocak Cuma gününün akşam saatlerinde duyurdu.

Aralık ayında CyderX ve XiSTOU’nun katıldığı kadronun yeni ve beşinci ismi Burak “glovee” Yıldırım oldu. Kariyerinde daha önce Rare Esports ve Oxygen Esports bünyesinde mücadele eden Yıldırım, artık SuperMassive Blaze forması giyecek.

Takımı yeni oyuncusunu “Huzurlarınızda VALORANT takımımızın 5. ismi!” ve “Aileye hoş geldin” sözleri ile duyururken, glovee ise bu duyuruların ardından Twitter hesabı üzerinden İngilizce olarak “Hadi başlayalım” dedi.

Bora Koçyiğit: “Sakin ol, plana güven”

Transferin ardından dikkat çene bir açıklama takımın kurucu ortaklarından biri olan Bora Koçyiğit’ten geldi. Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Koçyiğit, yeni VALORANT kadrosunu duyururken, Börü ve Dağ serileri ile tanınan yapımcı Alper Çağlar’ın yeni yapımı Börü 2039’da yer alan “Sakin ol, plana güven” sözüne de yer verdi.

İkinci Tweet’inde ise Koçyiğit, yeni kadroları hakkındaki düşüncelerini “Çok çok iyi oyunculardan kurmuş olduğumuz ve bizi kısa sürede TR’nin en iyisi yapan 2021 kadromuzun 1 eksiği vardı. Bu sene o eksiği tamamlamaya çalıştık. Bu eksiğin ne olduğunu, tamamlamış olduğumuzu gördüğüm zaman yazarım.” sözleri ile paylaştı.

SuperMassive Blaze VALORANT kadrosu

  • Baran “Izzy” Yılmaz
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Caner “CyderX” Demir
  • Göktuğ “XiSTOU” Canciğer
  • Burak “glovee” Yıldırım

Papara SuperMassive Blaze ekibinin yeni sezon kadrosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile aşağıdaki yorum bölümü üzerinden paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Cüneyd “Hatex” Baş, tekrardan Galakticos VALORANT takımında

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor