Connect with us

Espor

TBF 2022 açılış konserinde bu yıl Reynmen sahne alacak!

TBF 2022’de final karşılaşmaları öncesinde sahneye Reynmen çıkacak!

TBF 2022 açılış konserinde bu yıl Reynmen sahne alacak!

Bir yandan VALORANT Champions İstanbul için nefesler tutulmuşken, espor severler bir yandan da Türkiye Büyük Finali veya kısa adı ile TBF 2022 ile birlikte League of Legends 10. Yıl Festivalini merakla bekliyor. Bekleyişin sürdüğü sırada büyük final öncesinde sahne alacak olan isim belli oldu.

7 Eylül Çarşamba günü LoLespor’un sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan gönderide belirtilene göre final karşılaşmaları öncesinde TBF Açılış Konseri’nde sahneye Bonita, Yalan ve Ela gibi şarkıları ile tanınan müzisyen Reynmen çıkacak!

TBF 2022 ve League of Legends Türkiye 10. Yıl Festivali bir arada

Fenerbahçe Espor ve DenizBank İstanbul Wildcats’in mücadelesine sahne olacak TBF 2022, bu yıl 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Türkiye Büyük Finali 2022’den bir gün önce ise yani 9 Eylül Cuma günü aynı yerde League of Legends Türkiye 10. Yıl Festivali de start alacak.

Belirtilene göre şirketin Türkiye’deki 10.yılını kutlamak için düzenleyeceği bu festival kapsamında oyuncular LoL’cüler ve yayıncılar ile bir araya gelme fırsatı yakalayacak, etkinlik alanında çeşitli hediyeler kazanacak ve TBF 2022 izleme partisine katılabilecekler.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions İstanbul final aşaması için ek biletler satışa çıkıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor