Connect with us

Espor

Team Turquality eski günlerine dönmek için ilk adımı attı

Profesyonel esporcu olmak ister misiniz? Team Turquality yeniden sahneye dahil oluyor!

Bir süredir espor faaliyetlerinde bulunmayan Team Turquality yeniden sahnelere dönmeye hazırlanıyor. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşımda oyuncu başvuruları aldığını belirten takım, League of Legends oyuncularının ilgisini bekliyor. Takım bu yıl FEDA diyecek.

2005 yılından beri espor sektörünün içinde yer alan ve 2012 yılında da League of Legends kadrosuyla alanını genişleten TT, bir dönemin öne çıkan takımları Dark Passage – HWA – Team Turquality üçgeninde yer alıyordu. Şimdilerde yeniden eski günlerine dönmek isteyen takım, yeni oyuncularıyla başarı arayacak.

Açtığı başvuru formuyla “yetenek keşfi”ne girişen TT, daha önce de Türk esporuna birçok oyuncu kazandırmıştı. League of Legends’taki derecenizden tutun da tuttuğunuz takıma kadar birçok konuda cevap arayan ekip, yakın tarihte oyuncularını denemeye başlayacak gibi görünüyor.

“Dürüst, ahlaklı ve hırsını kaybetmemiş”

Yetenek keşfinde genç oyuncuların yanı sıra eski isimlerin de başvurularını bekleyen TT, “2018 FEDA sezonunda da bizimle birlikte yola çıkacak hırslı, yetenekli gençler”in yanı sıra “TT’nin geleceği doğrultusunda dürüst, ahlaklı ve hırsını kaybetmemiş eski oyuncularımızın da başvurularını bekliyoruz” diyor.

Team Turquality oyuncu başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Team Turquality – Yetenek Keşfi için yapılan açıklama:

Her sene yaptığımız gibi 2018 FEDA sezonunda da bizimle birlikte yola çıkacak hırslı, yetenekli gençler için keşfedilme şansı sağlayacak “yetenek keşfi” etkinliğine katılmaktasınız. Burada sadece yeni oyuncular değil aynı zaman da kendi kariyerleri ve TT’nin geleceği doğrultusunda dürüst, ahlaklı ve hırsını kaybetmemiş eski oyuncularımızın da başvurularını bekliyoruz.

Daha önceki sezonda olduğu gibi yeterli seviyede bir kadro kurulamadığı takdirde elimizdeki dikkat çeken oyuncuları iyi anlaştığımız takımlara da önereceğiz.

2014 Türkiye Büyük Finali Tanıtımı: Team Turquality

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor