Connect with us

Espor

Tempo Storm’da Beklenen Ayrılık Gerçekleşti

Beklenen oldu! Esporun emektar organizasyonlarından Tempo Storm, elindeki 5 İsveçli’den oluşan CS: GO kadrosu ile yollarını ayırdı.

Ayrılığın nedeni olarak alınan başarısız sonuçlar ve bazı oyuncuların Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yaşantısından memnun olmadığı gösteriliyor. Oynadığı 13 karşılaşmada 3 galibiyet ve 10 mağlubiyet alan ekip, taraftarlarını büyük hayal kırıklığına uğratmıştı.

Tempo Storm, CS: GO branşında 2 takıma sahip. İsveçliler ile yollarını ayıran takımın Brezilyalı oyuncuları ise Kasım ayından beri organizasyon adına hiçbir maça çıkmış değil. Takımın bundan sonra neler yapacağı ise merakla bekleniyor.

Tempo Storm, CS: GO branşındaki asıl başarısını şimdilerde Immortals adıyla mücadele eden eski oyuncularıyla yakalamıştı. Hatta o kadrodan bazıları şu an dünyanın en güçlü takımlarından birisi olan SK Gaming’e tekrardan dönmüş durumda. Bahsettiğimiz kadro, organizasyon adına mücadele ettiği ESEA Premier 21. Sezon ve CEVO Gfinity Professional 9. Sezon turnuvasını 1. olarak tamamlamıştı. Dreamhack Austin 2016 turnuvasında ise 2. olarak kendinden beklenenin çok üzerinde bir performans sergilemişti.

Tempo Storm’un yollarını ayırdığı CS: GO kadrosu ise şu şekilde:

  •  Linus “Limpone” Wecksell
  •  Tobias “shadow” Flodström
  •  Kristian “KriLLe” Ekroth
  •  Fredrik “elo” Annerström
  •  Jakob “Barken” Bark

Peki Tempo Storm’dan Ayrılan Bu Kadroda Son Durum Nedir?

elo dışındaki tüm oyuncuların gelecekte neler yapacağı belli oldu. Takımdan ayrılan KriLLe, Barken ve shadow; Not Academy adı altında ESEA MDL turnuvasında mücadele edecek. Limpone ise Epsilon’dan ayrılan 4 arkadaşı ile birlikte Snabbabrillor adı altında bir takımda birleştiler. Bu takım ise ilerleyen günlerde ESEA Premier’de de yer alacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor