Connect with us

Güncel

TenZ, VALORANT’ta Phantom’un neden Vandal’dan daha iyi olduğunu açıkladı

TenZ, Phantom ve Vandal arasında bitmeyen tartışmayı yeniden alevlendirdi.

VALORANT yayıncısı ve Sentinels takımının oyuncusu Tyson “TenZ” Ngo bugün yaptığı canlı yayın sırasında, Phantom ve Vandal arasında bitmeyen tartışmayı yeniden alevlendirdi.

20 yaşında olan Sentinels takımının oyuncusu, VCT 2. Aşama Challengers’da takımı ile birlikte şampiyon olmuştu. Ayrıca VALORANT’ın kapalı betasında, Kuzey Amerika bölgesinde Valorant rütbesine (şimdi Radiant olarak bilinen) ulaşan ilk oyuncu olmuştu.

 TenZ’ye göre Vandal’a nazaran Phantom daha güçlü.

Her iki silah da çBu metada, TenZ’ye göre Vandal’a nazaran Phantom göre daha güçlü.ok yönlü yapıları nedeniyle oyundaki en popüler silahlar arasında yer alıyor.

Aynı zamanda oldukça benzerler ve aynı miktarda krediye mâl oluyorlar, bu da aralarında seçim yapmayı sadece oyuna yeni başlayanlar için değil, aynı zamanda üst düzey oyuncular için de nispeten zorlaştırıyor.

Phantom’un ani refleksler için Vandal’dan daha iyi olduğunu, uzun mesafeli savaşlara girmeyecek olan oyuncular için Phantom’un çok daha iyi olduğunu belirtti.

Phantom, Vandal’dan çok daha iyi. Neden her oyuncu Vandal oynuyor? Phantom, her yönden çok daha iyi. Ayrıca daha hızlı geri tepme sıfırlaması olduğunu düşünüyorum.” sözlerine yer verdi.

TenZ, Breeze gibi daha uzun koridorlara sahip bir haritada bile, Vandal yerine Phantom’u tercih edeceğini söyledi.

Tek mermiyle alınan skorlar elde etmek, sadece kolay seri vuruşlar ile elde etmekten çok daha tatmin edici” diye ekledi.

Her iki silahın gerçek istatistikleriyle karşılaştırıldığında, Phantom daha kontrol edilebilir bir düşük tepme düzenine sahip olduğu bilinmekte.

Phantom ayrıca Vandal gibi 0’dan 30 metreye benzer hasar verir, ancak 30 metre üzerindeki mesafede, hasar oranı yüzde ondan fazla azalır, bu da silahı uzun menzilli çarpışmalarda daha zayıf hale getiriyor.

TenZ’nin Phantom ve Vandal hakkındaki yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

CS:GO oyuncu tabanı Haziran ayında düşüş yaşadı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel