Connect with us

Espor

TOP Esports orta koridoru Knight yeni bir rekora imza attı!

TOP Esports orta koridoru Knight, sezonluk tekli skor rekorunu kırmayı başardı!

Top Esports Knight

LPL sunucularından Munchables‘ın açıklamasına göre TOP Esports orta koridoru Knight yeni bir rekora imza attı! Yetenekli orta koridor, bir sezonda en çok tekli skor rekorunun yeni sahibi oldu!

“BAŞARDI!!!

Knight resmi olarak sezonluk tekli skor rekorunu kırdı. Marin‘in 2015‘te 31 skorla kırdığı rekoru 32 skorla tazeledi.

Knight adını tarih kitaplarına olağanüstü bir oyuncu olarak yazdırdı.”

2021 Yaz Mevsimi boyunca Knight, şu ana kadar oynadığı karşılaşmalarda toplamda 32 tekli skora ulaştı. Ayrıca bunu artırmak için karşısında bir seri daha var! Bundan önceki rekorun sahibi ise 2015 yılında SKT’de forma giyen MariN’di. Mevsim boyunca toplamda 31 tekli skora ulaşan oyuncu kırılması zor bir rekora imza atmıştı.

İlginizi Çekebilir: 

DK Khan: ”Uluslararası sahnede Flandre’ye karşı oynamak istiyorum.”

21 yaşındaki orta koridor oyuncusu, sezon boyunca olağanüstüydü. Takımı her ne kadar playoff potasına zar zor girmiş olsa da yetenekli orta koridor, rakibini sürekli olarak domine etti ve koridor aşamasında sürekli agresif oyunlar sergiledi. Normal sezonda en çok oynadığı şampiyonları arasında Sylas, Viego, LeBlanc ve Lucian gibi riskli şampiyonlar bulunuyor. Bu şampiyonlar oyunun geri kalanında kartopu etkisi elde etmek için koridor aşamasında mümkün olduğunca çok skor toplamak isteyen şampiyonlar.

Knight, kesinlikle tekli sıra oyunlarında takımınızda görmek isteyeceğiniz en iyi koridor oyuncularından biri olsa da, küçük bir bölgeden güçlü bir rakibi var. VCS sunucularından Mabinogi‘ye göre, Lê “Dia1” Phú Quý, 2020 Bahar Mevsimi’nde 39 tekli skor almayı başardı. 8 Ağustos Pazar günü Team WE karşısında bir serisi kalan oyuncunun Dia1’i geçmek için sekiz tekli skor alması gerekecek!

VALORANT Challengers EMEA Playoff’ları ne zaman oynanacak?

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor