Connect with us

Espor

Türkiye Espor Pro Ligi Sezonun 11’i paylaşıldı!

Karşınızda Türkiye Espor Pro Ligi 2021-2022 sezonunun en iyi 11’i!

Türkiye Espor Pro Ligi

Türkiye Espor Pro Ligi, 38 hafta süren kıran kırana mücadeleler sonrasında geçtiğimiz haftalarda sonra erdi. Birbirinden başarılı 20 takımın verdiği şampiyonluk mücadelesinden AS4 Esports 100 puan ile şampiyon olarak ayrılmıştı. Şampiyonu 99 puan ile Beşiktaş Esports takip ederken ligde 3. sırayı ise 90 puana ulaşan Galatasaray Espor almıştı. Sezonun bitmesi ve bütün istatistiklerin değerlendirilmesi sonrasında ise Türkiye Espor Pro Ligi’nde bu sezonun en iyi 11’i açıklandı.

Türkiye Espor Pro Ligi En Değerli Oyuncu

Şampiyon AS4 Esports’un tek başarısı ise lig şampiyonluğu ile sınırlı kalmadı. AS4 Esports’un hücum hattına yer alan oyuncusu Mert Kılıç TEP Ligi 2021-2022 sezonunun en değerli oyuncusu unvanını da sezonun bitişiyle kazanmış oldu. En değerli oyuncu unvanı ile yetinmeyen Mert Kılıç bunun yanında gol krallığını da kazanmış oldu.

Türkiye Espor Pro Ligi Sezonun 11’i

Türkiye Espor Pro Ligi 2021-2022 sezonunun en iyi 11’inde ise 4 farklı takımdan oyuncular yer aldı. Şampiyon AS4 Esports takımından 4 oyuncunun yer aldığı yılın en iyi 11’inde Beşiktaş’tan 4, Galatasaray’dan 2 ve FUT Esports’tan 1 oyuncu yer aldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor