Connect with us

Espor

Unknownpros Genel Menajeri Faruk Can Öztürk, görevinden ayrıldı

Unknownpros Genel Menajeri Faruk Can Öztürk aldığı yeni kararı açıkladı.

Unknownpros Genel Menajeri Faruk Can Öztürk, görevinden ayrıldı

Geçtiğimiz dönemde VALORANT, Wildrift ve kadın VALORANT takımlarındaki güncellemeler ile ara ara gündemimize gelen Unknownpros takımında yeni bir ayrılık yaşandı. Yapılan son açıklamalara göre Genel Menajer görevini üstlenen Faruk Can Öztürk ile takımın yolları ayrıldı.

Yaşanan bu ayrılık 20 Eylül Salı günü Faruk Can “Maxic” Öztürk’ün TwitLonger üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte öğrenildi. Öztürk yaptığı açıklamada bugün itibari ile Unknownpros’daki görevinden ayrıldığını belirtirken, açıklamasına “Öncelikle bu sorumluluğu, fırsatı bana veren Taygun Alban’a teşekkürü borç bilirim.” sözleri ile devam etti.

Faruk Can Öztürk: “Ayrılışım bir veda değil, yeni bir başlangıç olacak.

Alınan bu ayrılık kararının kendisi için oldukça zor olduğunu dile getiren Faruk Can Öztürk, “Kuruluşundan bu yana içinde bulunduğum oluşumdan ayrılışım bir veda değil, yeni bir başlangıç olacak. Önümüzdeki süreçte Menajer pozisyonunda organizasyonlardan gelecek tekliflere açığım. Şimdiden tüm RT ve beğenileriniz için teşekkür ederim.” diye konuştu.

Açıklamanın ardından takım taraftarlarından ve oyuncularından başarı mesajları gelirken, Unknownpros takımının kurucusu Taygun Alban ise Twitter üzerinden paylaştığı mesajda “O kadar mesaimiz var nereye diyeceğim ama yeni maceralar iyidir 😀 Burası senin evin dolayısı ile vedaya gerek yok.” sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

Erdinç İyikul: “Daha fazla uluslararası etkinliğe ev sahipliği yapmak istiyoruz”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor