Connect with us

Güncel

Unrecord oyunu sahte mi sorusuna cevap geldi

Gündeme düşen Unrecord oyunu için yeni bir video paylaşıldı.

Unrecord oyunu sahte mi sorusuna cevap geldi

Geçtiğimiz günlerde bir Indie bir oyun stüdyosu olan DRAMA, bir süredir üzerinde çalıştığı Unrecord oyunundan bir görüntü paylaşmış ve internet üzerinde viral olmuştu. Milyonlarca izlenen görüntüler ve Unrecord oyunu hakkında ise birçok iddia ortaya atılmış, oyunun gerçek olmadığı söylenmişti. Bu iddialara cevap yapımcılardan geldi.

Henüz çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri paylaşılmayan Unrecord, bir polis memurunu konu ediniyor. Dünyayı bu polisin vücut kamerasından gördüğümüz oyun, özellikle görüntülerindeki ve oynanışındaki gerçekçilik ile dikkat çekiyor.

Unrecord oyunu hakkındaki iddialara yapımcı cevap verdi

Oldukça fazla konuşulan oyun hakkındaki iddiaların ardından oyunun yapımcılarından Alexandre Spindler, kişisel Twitter hesabı üzerinden yeni bir video paylaştı.

Yayınlanan videoda Spindler, Unreal Engine oyun motorunun editöründe Unrecord’dan yeni görüntüler gösterip, “Unrecord’un sahte veya video olduğunu düşünenler için üzgünüm. 😌” notunu düştü.

https://twitter.com/esankiy/status/1649104852704690178

Unrecord çıkış tarihi henüz belli değil. Ekip yaptıkları duyuruda bu konu hakkında “Şu anda bir çıkış tarihi veya tahmini bir çıkış yılı bile yok.” şeklinde bir ifadede bulunmuştu.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT VAN 9003 hatası nedir? Nasıl çözülür?

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nasıl çözülür? VALORANT 0.1 KB hatası çözümü

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel