Connect with us

Twitch

Utheneras: “Bence Türkler olarak bu konularda çok ikiyüzlüsünüz”

.@Utheneras, @sueozevin’in onlyfans içerikleri üreteceğini açıklamasının ardından linç edilmesini eleştirdi.

Utheneras: "Bence Türkler olarak bu konularda çok ikiyüzlüsünüz"

Şükrü “Utheneras” Şentürk, Twitch’te canlı yayınlar yapan ve yakın bir zamanda OnlyFans platformu üzerinden içerik üreteceğini duyuran Ecesu “Suecuk” Özevin’in gönderisini Retweet ederek konu ile alakalı düşüncelerini paylaştı.

Takipçilerinin bir ön izleme olarak OnlyFans hesabı üzerinden yayınlayacağı gibi bir fotoğraf istedikten sonra Ecesu, 1 Ağustos Pazar günü Twitter hesabı üzerinden örnek bir fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafı paylaştıktan sonra Özevin’in Tweet’ine negatif ve hatta hakarete varan yorumlar gelmeye başladı. Şükrü “Utheneras” Şentürk de bu olumsuz yorumlarla ilgili düşüncelerini takipçileri ile paylaştı.

Bu tarz konularda Türklerin çok ikiyüzlü olduğunu düşündüğünü dile getiren Şentürk, Twitch’te “Hot Tub” yayınlarını izleyen kişilerin yarısının Türk olduğunu iddia etti. Utheneras Tweet’ine şu sözler ile devam etti:

“Tüm onlyfansı olanlara hakimsiniz, twitchde hot tub streamerları izleyenlerin yarısı türk ama bir türk buna benzer bir şey yapınca hemen linç hakaret kısmı başlıyor. Ki bu duruma laf edenlerin sağda solda link soracağına eminim”

Utheneras: "Bence Türkler olarak bu konularda çok ikiyüzlüsünüz"


İlginizi Çekebilir:

Eylül Adıgüzel’in yeni şarkısı hakkında Elwind: “Ben beğendim”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch