Connect with us

Twitch

Jahrein: “Bir süredir sağlık sorunlarımla uğraşıyorum”

Geçmiş olsun Jahrein!

Jahrein: "Bir süredir sağlık sorunlarımla uğraşıyorum"

Twitch dünyasının en çok tanınan isimlerinden biri olan Ahmet “Jahrein” Sonuç, 4 Ağustos Çarşamba gününün akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile bir süredir neden yayın açmadığı konusu hakkında takipçilerini bilgilendirdi.

TwitLonger üzerinden yaptığı açıklamada Sonuç, verdiği yaklaşık 15 günlük ara hakkında şöyle konuştu: “Bir süredir sağlık sorunlarımla uğraşıyorum. Kulağımda gitmek bilmeyen bir çınlama, baş dönmesi ve mide bulantısı semptomlarım var. Bu süreçte iyileşebilmek için inanın elimden geleni yapıyorum. Hangi doktora gittiysek kendi branşı üzerinden tümevarım yapıp kendine uygun bir teşhis koyarak ilaç yazdı ancak çözüme hala ulaşabilmiş değiliz.”

Açıklamasının devamında genel Check-Up’ının yapıldığını söyleyen yayıncı, kilosundan dolayı karaciğerinde hafif bir yağlanma, biraz yüksek tansiyonun haricinde hafif derecede boyunda düzlük, hafif derece boyun fıtığı ve kolunda karpal tünel sendromu mevcut olduğunu dile getirdi.

İlaç ve fizik tedavisine devam ettiğini belirten Jahrein, PC başına geçince semptomlarının arttığı için yayın açamadığını, bu yüzden Twitter üzerinde oldukça aktif olduğunu söyledi. Endişelenecek bir şey olmadığını da dile getiren yayıncı, yayınlara ne zaman döneceğini bilmediğinden bahsetti.

Playerbros olarak Jahrein’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports ekibinde konuşulan ayrılık gerçekleşti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch