Connect with us

Espor

Vadinin Aslanları Masic transferine büyük bir tepki gösterdi!

Galatasaray Espor hayran topluluğu Vadinin Aslanları Masic’in Galatasaray VALORANT takımına transferi hakkında eleştirel bir açıklama yayınladı!

Vadinin Aslanları Masic

Ülkemiz espor sahnesinin espor arenasında başarılarıyla oldukça gündeme gelen Galatasaray Espor bu sefer yaptıkları bir transfer ile Türkiye espor topluluğunun gündeminde. Galatasaray Espor VALORANT kadrosuna kattığı yeni bir ismi geçtiğimiz saatlerde resmi hesapları üzerinden paylaştı. Surreal Esports VALORANT takımında mücadele eden Kadir “Masic” Demirer’i VALORANT kadrosuna kattığını açıklayan Galatasaray Espor bu açıklamanın ardından takımın hayran topluluğu olan Vadinin Aslanları bu transfer hakkındaki memnuniyetsizlik ve şikayetlerini bildiren bir açıklama yayınladı.

Vadinin Aslanları yaptığı açıklamada profesyonel VALORANT oyuncusu Masic transferini neden desteklemediklerini ve buna sebep olan olayları paylaştı. Paylaşım hayran topluluğunun Twitter hesabında “Denize düşseniz bile yılana sarılmamanızı tercih ederdik” açıklaması ile yer aldı.

Yukarıda yer alan açıklamada Masic’in daha önceden Galatasaray Espor oyuncularına ve topluluğuna fiziksel ve sözlü saldırılarda bulunduğu ve bunların kanıtlarının olduğu Vadinin Aslanları tarafından belirtildi.

Vadinin Aslanları Masic hakkındaki açıklamayı paylaştıktan sonra Galatasaray Espor sosyal medya hesapları Masic transferinin paylaşımlarını kaldırdı ancak ne topluluktan ne takımdan ne de oyuncudan konu hakkında yeni bir açıklama an itibari ile yapılmış değil. Konu hakkında yeni açıklamaları sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor