Connect with us

Espor

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Duyuruldu

VALORANT 5.Bölüm 1.Kısım: Harita, Savaş Bileti, Kaplama Seti ve daha fazlası…

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım
VALORANT 5.Bölüm 1.Kısım: Harita, Kaplama Seti, Savaş Bileti, Yücelik

   Riot Games, VALORANT Twitter hesabından ve resmi web sitesinden yayımladığı duyurularda yeni getirecekleri güncellemedeki yenilikleri duyurdu. Bu gelişmelerden oyuncular arasında en çok ses getireni yeni harita “PEARL” oldu. VALORANT tarafından yapılan harita açıklaması ise şu şekilde:

“Pearl derin maviliklerdeki dünya harikası. VALORANT’ın yeni haritası teknolojinin nimetlerini taktiksel üç koridorlu oyun ortamıyla buluşturuyor. Kapıların, halatların veya ışınlayıcıların rotasyon ve hareketlilik desteği olmadan hayatta kalmanız gerekecek. O yüzden balıklara bakmayı bırakıp harekete geçin!”

   Açıklamaya göre, yeni harita 22 Haziran tarihinde özel eşleştirme sırasında ve 12 Temmuz tarihinde ise tüm sıralarda kullanılabilir durumda olacak.

    Yeni harita “PEARL” hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

   Yeni harita “PEARL”, oyuna 5.Bölüm 1.Kısım güncellemesi ile katılacak. Bunlara ek olarak, VALORANT yeni harita dışında oyuna ve oyunculara etki edecek yenilikleri de yanında getiriyor. Bunlardan en önemlisi ise oyuna gelecek olan yeni kademe “Yücelik”. Yapılan açıklamada yeni kademenin nerede olacağı hakkında bilgi verildi:

“Dereceli sırada oynarken sanki suda debeleniyormuş gibi hissettiğiniz oldu mu? Elmas ve Ölümsüzlük kademeleri arasına eklenen yeni Yücelik kademesi, mevcut dereceli sırada ortalığı kasıp kavuracak. Oyuncu nüfusunu kademelere yaymayı hedefliyoruz fakat hak ettiğiniz sıralamaya yükselmek için hâlâ mücadele etmeniz gerekecek.”

   Gelecek güncellemede, yeni savaş bileti, etkinlik bileti ve yeni kaplama seti de duyuruldu. Savaş bileti koleksiyonu, ücretsiz olarak Simli Classic, Operasyon: Tatil Oyuncu Kartı ve Minnoş Anahtarlık Silah Uğuru ödüllerini içerirken, savaş biletini satın aldığınızda 809. Özel Kuvvet Phantom, Ateş Püsküren Operator veya Taktikedi silah uğuru gibi daha fazla VALORANT içeriğini kazanabilirsiniz. Diğer yandan, KAOSUN BAŞLANGICI isimli yeni kaplama seti ise bu silah kaplamalarını içeriyor: Vandal, Operator, Shorty ve Spectre.

VALORANT 5.Bölüm 1.Kısım

VALORANT 5.Bölüm 1.Kısım

 

   Bu güncellemede gelecek ücretsiz olan etkinlik bileti, oyuncuların VALORANT hikayelerinin içine girmesine olanak sağlayacak ve oyunda ödüller kazandıracak. Yapılan açıklama ise şu şekilde:

“VALORANT hikayelerini çantaya atıp eve götürmenin nasıl bir his olduğunu öğrenin, bunu gerçekleştirme işini bize bırakın. Alanının en iyi çizerlerinin elinden çıkan ve çizgi romanlardan ilham alınarak hazırlanan oyuncu kartları ile Omega Dünya’ya ilk adımınızı atın.

Bu 3 özel oyuncu kartını, Radyanit Puanlarını ve yeni unvanları koleksiyonunuza eklemek için süre bitmeden yeterli XP’yi toplayın.”

 

   Güncellemenin kısa bir tanıtım videosu ise Youtube hesabı üzerinden paylaşıldı.

   Yeni güncellemede bol BELA sesi duyurduğunuz oyunlarda görüşmek üzere!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor