Connect with us

Espor

VALORANT 7.06 Yama Notları yayınlandı

Yeni VALORANT güncellemesi oyuncular ile paylaşıldı!

VALORANT 7.06 Yama Notları yayınlandı

Yine bir salı günü yeni VALORANT güncellemesi oyuncular ile paylaşıldı. Bugün yani 19 Eylül Salı günü öğle saatlerinde VALORANT 7.06 Yama Notları oyuncuların erişimine açıldı.

Fazla uzun olmayan güncellemede en çok dikkati rekabet güncellemeleri çekiyor. Paylaşılan bilgilere göre artık Yücelik ve daha üst kademelerdeki oyuncular rekabete dayalı sırada yalnızca Platin ve yukarısındaki oyuncularla grup kurabilecek.

Şimdi hızlıca güncellemede paylaşılan diğer detayları sizlere aktaralım.

VALORANT 7.06 Yama Notları

Genel Güncellemeler

  • Oyunların daha çabuk yüklenebilmesi adına silah uğurları ve kaplamalar gibi kozmetik içeriklerin yüklenme biçiminde bazı değişikliklere gidiyoruz. Bu değişiklikler yama ortasında oyuna eklenecek.

Ajan Güncellemeleri

Sage

  • Sage’in replikleri güncellendi ve daha fazla ajanla etkileşime girdiği yeni replikler eklendi.

Rekabet Güncellemeleri

  • Botlar ve gerçek oyuncularla rekabete dayalı modda hesap şişirmenin popülerleştiği bir süreçteydik. Bu duruma karşı önlem olarak bazı kısıtlamalar getiriyoruz. Artık Yücelik ve daha üst kademelerdeki oyuncular rekabete dayalı sırada yalnızca Platin ve yukarısındaki oyuncularla grup kurabilecek.
  • Bot kullanımını aktif olarak takip etmeye ve bu konuda şüpheli davranışlar sergileyen hesapları oyundan uzaklaştırmaya hız kesmeden devam edeceğiz.

Oynanış Sistemleri Güncellemeleri

  • Bütün doğru bilgilerin olması gerektiği gibi görünmediği durumları gidermek adına çatışma raporuna ilişkin bazı teknik güncellemeler yapıldı. Öldükten ve tur öncesi bölüm başladıktan sonrası başta olmak üzere herhangi bir gariplikle karşılaşırsanız lütfen bize bildirin.

Giderilen Hatalar

Oynanış Sistemleri

  • Normal şartlarda görünmüyor olmanız gereken noktalarda silah satın aldıktan sonra konumunuzun istemsizce açığa çıkmasına neden olan nadir hata giderildi.
  • Spike’ı yerleştirirken ve imha ederken beliren gösterge barının Minimal Yayın Arayüzü’nü kullanan gözlemcilerde görünmemesine sebep olan sorun giderildi.
  • Sunset’te görüş konilerinin tur başında titreşmesine neden olan hata giderildi.

Sizler VALORANT 7.06 Yama Notları hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer oyuncular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

Gaming İstanbul 2023 için geri sayım başladı

BBL, BBL Queens takımında değişiklikler yaptı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor