Connect with us

Espor

VALORANT Champions 2021 6.Gün Programı!

VALORANT Champions 2021 6.gün programı belli oldu!

valorant champions 2021

Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen ve 6.günü gelen ve çatan VALORANT Champions 2021 turnuvasında grup aşaması tüm hızıyla devam ediyor. Artık takımlar gruıplardaki son mücadelelerini yavaş yavaş tamamlamaya başladı. Gruptaki takımların tek bir amacı var ve o da çeyrek finallerine adlarını yazdırmak. Grup aşamasının bitimine son 2 gün kaldı ve işte bugün oynanacak maçlar:

Team Envy vs Acend 17.00 (TSİ)

Günün ilk karşılaşması rakibi X10 CRIT takımını 2-0 yenerek kazananlar aşamasına yükselen Team Envy ve kural ihlali yapan rakibi Vivo Keyd karşısında aldığı 2-1‘lik galibiyet ile buraya kadar gelen Acend arasında oynanacak. Bu karşılaşmayı kazanan takım gruptan çıkacak ve çeyrek finallere adını yazdırmış olacak. Yenilenin ise son bir şansı daha olacak.

X10 CRIT vs Vivo Keyd 20.00 (TSİ)

İkinci karşılaşma ise Envy tarafından 2-0 mağlup edilip kaybedenler aşamasına düşen X10 CRIT ve Acend’a karşı 2-1 mağlup edilen Vivo Keyd tarafından oynanacak. Bu karşılaşmanın kaybedeni turnuvadan tamamen elenmiş olacak. Diğeri ise Envy vs Acend maçının kaybedeniyle oynayacak ve çeyrek finaller için son kez şansını deneyecek.

KRU Esports vs Sentinels 23.00 (TSİ)

Günün son karşılaşması ise Team Liquid’e 2-0 yenilip kaybedenler aşamasına düşen ancak burada FURIA takımına karşı aldığı 2-1‘lik galibiyet ile turnuvada tutunmayı başaran KRÜ Esports ve Team Liquid’e karşı kazananlar eşleşmesinde 2-1 yenilen Sentinels arasında oynanacak. Kazanan takım çeyrek finallere adını yazdırırken; kaybeden takım ise turnuvadan elenecek.

VALORANT Champions 2021 maçlarını Türkçe olarak YouTube üzerinden izlemek için buraya; Twitch üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor