Connect with us

Espor

Eski Worlds şampiyonu Bang, profesyonel oyunculuğu bıraktı

25 yaşındaki Bae “Bang” Jun-sik, emekli olarak askere gideceğini duyurdu.

Eski Worlds şampiyonu Bang, profesyonel oyunculuğu bıraktı

League Of Legends dünyasının tanınan isimlerinden biri olan ve kariyerinde daha önce iki kere Worlds şampiyonluğuna ulaşan 25 yaşındaki Koreli oyuncu Bae “Bang” Jun-sik 6 Aralık Pazartesi günü Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte emekli olduğunu duyurdu.

Kariyerinde daha önce SK Telecom T1, 100 Thieves, Evil Geniuses ve son olarak Afreeca Freecs takımlarında forma giyen ADC oyuncusu yaptığı paylaşımda 10 yıla yakın süredir devam ettirdiği profesyonel League Of Legends kariyerini bu yıl itibari ile sonlandırdığını dile getirirken, askerlik görevini yerine getireceğinden de bahsetti.

Oyuncu açıklamasının devamında League of Legends deneyimim ile profesyonel bir oyuncunun tek yönüne doğru yürürken çok değerli ilişkiler kurmayı, değerli anılar biriktirmeyi ve hayatım boyunca çeşitli başarılar elde etmeyi başardım.” sözlerine yer verdi.

25 yaşındaki Koreli oyuncu Bae “Bang” Jun-sik açıklamasının sonunda kendisine destek veren herkese teşekkür etmeyi unutmazken, daha iyi bir Bang olarak yakında tekrar döneceğini söyledi.


İlginizi Çekebilir:

DRX ekibi Deft, Beryl ve Zeka transferlerini duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor