Connect with us

Espor

VALORANT Danışmanlık Bölümü gerçek mi?

Meme’e dönüşen VALORANT Danışmanlık Bölümü videosu pek çok kişinin aklını karıştırdı.

VALORANT Danışmanlık Bölümü gerçek mi?

2023 yılı için üniversite tercih dönemi 27 Temmuz Perşembe günü başladı. ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy tarafından yapılan açıklamanın ardından başlayan tercih heyecanı sürerken, sosyal medya platformları üzerinde VALORANT Danışmanlık Bölümü ile ilgili yapılan paylaşımlar kafaları karıştırdı.

VALORANT Danışmanlık Bölümü gerçek mi?

Aslında bu konu yeni değil. Sosyal medya üzerinde kısa birkaç arama yaptığımızda geride bıraktığımız 2022 yılının üniversite tercih döneminde de VALORANT Danışmanlık Bölümü hakkında paylaşımların yapıldığını görüyoruz.

Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımların en çok görüntüleneni bir TikTok videosu. Aşağıda da görebileceğiniz Twitter üzerinden paylaşılan videoda bir kişi üniversite bölümü seçtiğini söyleyip, tercih ekranında bir üniversitenin Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu VALORANT Danışmanlık bölümü yazısını gösteriyor.

Popüler olan video, günümüzde ise bir Meme’e dönüşmüş durumda. Pek çok VALORANT oyuncusu alaycı bir şekilde “Boğaziçi Üniversitesi VALORANT Danışmanlık kazanmışım” gibi paylaşımlar yapıyorlar.

Bu video ile paylaşımları görenler ve bu gerçek mi diye şaşıranlar için bu içeriği hazırlamak istedik. Eğer böyle bir bölüm olsaydı sizler düşünürdünüz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT instalock yapma programı kullananlara kötü haber!

VALORANT İyiliği Paylaş Paketi 2023 tanıtıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor