Connect with us

VALORANT

VALORANT GAME Changers 1 EMEA kazananlar finali bu akşam oynanacak

VALORANT Game Changers 1 EMEA kazananlar finalinde G2 Gozen ve Guild X karşı karşıya gelecek

valorant game changers

VALORANT turnuvaları tüm hızıyla devam ediyor. Riot Games’in VALORANT için attığı önemli bir adım olan kadın oyunculardan oluşan takımların karşılaştığı turnuvalardan birisi olan GAME Changers’ın güncel turnuvası GAME Changers 1 EMEA’da karşılaşmalar devam ediyor.

31 Ocak itibariyle başlayan ana etkinlikte son günlere geliniyor. Turnuvada kalan son 3 takım olan G2 Gozen, Guild X ve TENSTAR Nova takımları şampiyon olmak için mücadele edecek. G2 Gozen ve Guild X takımları bu noktaya hiç kaybetmeden geldi ve kazananlar finalinde karşı karşıya gelecekler.

TENSTAR Nova ise, yarı final aşamasında Guild X’e karşı mağlup gelmişti ve kaybedenler aşamasına düşmüştü. Bu aşamada tutunan takım kaybedenler finaline kadar yükselmeyi başardı. G2 Gozen ve Guild X arasında gerçekleşecek karşılaşma sonrası yenilen takım TENSTAR Nova ile kaybedenler finali oynayacak.

VALORANT GAME Changers 1 EMEA Kazananlar Finali Bu Akşam 20.00’da!

Kazananlar final maçı G2 Gozen vs Guild X saat 20.00(TSİ)’da gerçekleşecek. Maçı Twitch üzerinden izlemek için buraya; YouTube üzerinden izlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT