Connect with us

VALORANT

VALORANT GAME Changers 1 EMEA Şampiyonu G2 Gozen Oldu

VALORANT GAME Changers 1 EMEA Turnuvasının Şampiyonu G2 Gozen!

valorant game changers emea g2 gozen şampiyon

Sadece kadın oyunculardan oluşan takımların mücadele ettiği resmi VALORANT turnuvası VALORANT GAME Changers 1 EMEA turnuvası tamamlandı. Turnuvanın şampiyonu G2 Gozen takımı oldu.

31 Ocak 2022 itibariyle başlayan VALORANT GAME Changers 1 EMEA turnuvası tamamlandı. Yaklaşık 1 hafta süren heyecanlı turnuvanın final karşılaşması G2 Gozen ve Guild X takımları arasında gerçekleştirildi. Bu ikili kazananlar finalinde de birbirleriyle mücadele etmişti. Ardından G2 Gozen rakibini yenmeyi başarmış ve Guild X kaybedenler finaline düşmüştü. Guild X kaybedenler aşamasında rakibi TENSTAR Nova takımını mağlup etmeyi başarmış ve büyük finale yükselmişti. Best of 5 şeklinde oynanan büyük finalin şampiyonu 3-1’lik skorla G2 Gozen oldu.

https://twitter.com/G2esports/status/1490426758675505159

Maçta sırasıyla Icebox, Split, Ascent ve Bind haritaları oynandı. Icebox haritası oldukça çekişmeli geçti. 16-14’lük skorla G2 Gozen haritayı almayı başardı. Ardından gelen Split haritasında Guild X oyunu domine etti ve rakibini 13-4 yendi. Ascent ve Bind haritalarında ise G2 Gozen, rakibine pek şans tanımadı ve Ascent haritasında 13-7; Bind haritasında ise 13-4 kazanarak genel skoru 3 yaptı. Böylece genel skorda kazanan taraf 3-1 G2 Gozen oldu.

Şampiyon takım G2 Gozen 10.000 EURO ödülün sahibi oldu. Ayrıca ikinci olan Guild X takımı da 7.000 EURO kazandı. Ödül kazanan takımları ve genel turnuva maçlarının durumuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT