Connect with us

VALORANT

SuperMassive Blaze VCT 2022 Türkiye Aşama 1 BBL Esports karşılaşmasının maç içi konuşmalarını paylaştı

Papara SuperMassive Blaze VCT 2022 Aşama 1 BBL Esports maçının konuşmalarını içeren yeni The Hoot bölümünü paylaştı!

supermassive blaze vct 2022 maç içi konuşmalar

VALORANT Champions Tour Türkiye Aşama 1 turnuvasının şampiyonu Papara SuperMassive Blaze, BBL Esports ile yaptığı karşılaşmanın oyun içi konuşmalarını paylaştı. Takımın daha önce de yaptığı The Hoot adı verilen seride önemli karşılaşmaların oyun için konuşmalarına yer veriliyor. The Hoot’un 2022’deki yeni bölümünde VCT 202 Türkiye Aşama 1 turnuvasında BBL Esports karşısında 2-0 galip geldikleri karşılaşma yer alıyor.

https://twitter.com/supmassblaze/status/1490377288495636486

Papara SuperMassive Blaze resmi YouTube hesabından paylaşılan video, Twitter hesabından da duyuruldu. Videonun açıklama kısmında ise şu açıklama yer aldı:

Şampiyonlukla taçlandırdıkları #VCT2022 serüveninde VALORANT takımımıza eşlik edin! Finale doğru giden yolda takımımız maç içerisinde neler konuşmuş? BBL karşılaşması maç içi konuşmalarını hep birlikte izleyelim!”

Bu karşılaşma sonrası BBL Esports Aşama 1’de kaybedenler aşamasına düşmüş ve oradan çıkış yapamamıştı. Ardından Aşama 2’de şampiyon olan BBL Esports, SuperMassive Blaze ile birlikte EMEA Challengers’a katılan 2 Türk takımından biri olmuştu. Valorant Champions Tour EMEA Challengers turnuvası 11 Şubat tarihinde grup aşamaları ile başlayacak. Champions Tour Stage 1: EMEA Challengers gruplarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT