Connect with us

VALORANT

İlginç bir VALORANT nişangâh tercihi: Instagram logosu!

VALORANT’ta en ilginç crosshairlerden bir tanesi

VALORANT-instagram-logosu

Reddit’te bir oyuncu, VALORANT’ın seçeneklerinden nişangâhını popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram logosu olarak ayarladı.

Oyuncu kitlesi her geçen gün büyüyen VALORANT’ta farklı farklı olaylar keşfedilmekte. Killjoy ile yapılan taktiklerden tutun, Sova ile ilginç noktalardan atılan oklara kadar birçok farklı yeni yöntem bulunuyor. Genelde oyun içinde olan, oyunun gidişatını etkileyen bu keşiflere ilginç bir tanesi daha eklendi, fakat oyun içiyle pek alakası var diyemeyiz.

Reddit’ten bir kullanıcı, VALORANT nişangâhını tamamen oyundaki ayarlarla Instagram logosuna çevirmiş durumda. Oyundaki nişangâhlarda tek-çift piksel sayısının oluşturduğu durumdan yararlanarak asimetrik bir nişangâh oluşturmayı başarmış olan oyuncunun takım arkadaşları ise gördükleri karşısında çok şaşırmış durumda.

VALORANT-instagram-logosu

Instagram logosunu oyundaki nişangâhı olarak kullanan oyuncu, aynısını kullanmak isteyenler için ayarlarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Siz de VALORANT’taki nişangâhınız olarak Instagram logosunu kullanmak veya denemek isterseniz aşağıdaki ayarları uygulayabilirsiniz.

instagram logosu crosshair

instagram-crosshair-ayar-2

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


VALORANT